Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Koncert 30 Seconds To Mars przełożony.

Zgłoś nadużycie
Zaplanowany na 8 kwietnia koncert grupy 30 Seconds To Mars został przełożony na inny termin.

 

Organizatorzy koncertu ogłosili, że z przyczyn od nich niezależnych zaplanowany na 8 kwietnia w Ergo Arenie koncert 30 Seconds To Mars zostaje przełożony na inny termin. Grupa przyjedzie do Trójmiasta 4 maja. Oficjalnym powodem zaistniałej sytuacji jest nieprzewidywany koncert w harmonogramie występów grupy, która w nadesłanej wiadomości pisze: ,,Z powodu nieprzewidzianego konfliktu w harmonogramie zajęć, jesteśmy zmuszeni do zmiany dat dwóch koncertów:
4 Maja - Polska, Gdańsk/Sopot, Ergo Arena
6 Maja- Ukraina, Kijów, Sports Palace
Proszę przyjmijcie nasze najszczersze przeprosiny za niegodności, które mogło to spowodować"


Wszystkie dotychczas zakupione bilety na 8 kwietnia, zachowują swoją ważność. Osoby, które zakupiły bilety ale nie będą mogły pojawić się w Trójmieście 4 maja, mogą je zwrócić w miejscu zakupu wraz z paragonem lub fakturą, jednak należy to zrobić nie później niż do 8 kwietnia.
W przypadku zakupu biletów za pośrednictwem stron ww.prestigemjm.com, Eventim.pl lub eBilet.pl, należy kontaktować się z nimi drogą mailową w celu uzyskania szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek.

Bilety na koncert w nowym terminie są cały czas dostępne w sprzedaży za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję