Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowe gwiazdy 21. Przystanku Woodstock i ASP.

Zgłoś nadużycie
Znamy już kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock! Na Dużej Scenie wystąpi zespół FURYON, a na Małej Scenie zagrają: Eminence, O.Torvald oraz Domowe Melodie. Z kolei na nocnym koncercie na Akademii Sztuk Przepięknych będziemy mogli posłuchać największych przebojów Urszuli.

 

Od dnia założenia zespołu FURYON uwielbiał postępować na przekór oczekiwaniom. Wyrosły na gruncie heavy metalu, progresywnego i klasycznego rocka FURYON miesza wszystkie te składniki, uzyskując prawdziwie niepowtarzalne i współczesne brzmienie. Jego efektem są wielkie, wymagające pod względem technicznym, lecz łatwo wpadające w ucho utwory nadające się świetnie do stacji rockowych. Jedynym celem zespołu jest tworzenie bezkompromisowych numerów, które wytrzymają próbę czasu. 

 

 

O.Torvald to ukraiński zespół rockowy utworzony w 2005 roku w Połtawie. W 2006 roku zespół przeniósł się do Kijowa by w 2008 roku wydać debiutancki album "O.Torvald". Trzy lata pózniej ukazał się bardzo dobrze przyjęty "W Tobie". W 2012 przyszedł trzeci i czwarty album "Acoustic" i "Prymat" które umocniły zespół w czołówce rockowego grania na Ukrainie. O.Torvald regularnie koncertuje także poza granicami swojego kraju, dzieląc scene między innymi z Linkin Park, Garbage, Evanesence czy The Rasmus. 4 grudnia 2014 ukazał się piąty album zespołu "Jesteś". 

O.Torvald ma mocno ugruntowaną pozycję na rodzimym rynku, wstępuje jako headliner na najważniejszych rockowych festiwalach ukraińskich. Popularność zespół zyskał po wydaniu drugiej płyty i od tamtej pory nieustannie koncertuje.

 

Teraz coś dla fanów ciężkiej muzy: metalowy zespół z Brazylii! Powstała w roku 1995 roku grupa Eminence szybko zdobyła wielu zwolenników wśród fanów undergroundowej sceny metalowej zarówno w swojej rodzinnej Brazylii, jak i na Starym Kontynencie. Ich debiut na żywo miał miejsce na jesieni 2012 podczas nowojorskiej konferencji CMJ Music Marathon, gdzie zagrali na statku u boku stanowiącej ikonę metalu grupy Prong. Po tym występie The Village Voice nazwał Eminence „zespołem, który warto poznać". Triumfujący muzycy powrócili do Stanów Zjednoczonych wiosną 2013, by swoją muzyką uświetnić konferencję SXWS. Już wtedy mieli w planach trasę koncertową w Ameryce Północnej i Europie.

 


Domowe Melodie - Trójka muzycznych zapaleńców, którzy szturmem zdobyli serca słuchaczy w całej Polsce i powoli zarażają swoją muzyką zagraniczne kraje. Przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów w czerwcu 2012 roku wydali swój debiutancki album. Przez wielu zespół określany mianem fenomenu i objawienia polskiej sceny muzycznej. Ich koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka, w przeciągu ostatniego roku zagrali ich ponad 100.

 

 

Urszula na nocnym koncercie na Akademii Sztuk Przepięknych.


To jedna z najbardziej znanych polskich wokalistek rockowych. Podczas 30-letniej kariery kilka razy znikała ze sceny, aby powracać na nią ze zdwojoną siłą. Dzięki ciężkiej pracy, na scenie oraz w studiu nagraniowym, Urszuli udało się powiększyć swoją muzyczną kolekcję o złote, platynowe i multiplatynowe płyty, Przeboje Roku oraz główne nagrody na polskich i zagranicznych festiwalach. 
29 lipca podczas nocnego koncertu na Akademii Sztuk Przepięknych Urszula wykona na żywo piosenki z albumu "Biała Droga". Jest to jej kultowy album, którym  wróciła w wielkim stylu w połowie lat 90-tych. Album sprzedał się w nakładzie kilkuset tysięcy egzemplarzy.

 

 

W czasie tegorocznej edycji Przystanku Woodstock na 4 scenach zaprezentuje się blisko 70 wykonawców z Polski i wielu krajów na świecie. Na scenach pojawią się m. in.: Black Label Society, Within Temptation, Shaka Ponk, Eluveitie, Congo Natty, Cannailles, Scarecrow, Mrozu, Illusion, Lipali, Proletaryat, Mela Koteluk, Grubson, Big Day, Decapitated, Roan oraz (Hed)p.e

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję