Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Sven Vath jednak nie zagra w Warszawie. Impreza odwołana!

Zgłoś nadużycie
Impreza z udziałem Svena Vatha i Niny Kravitz, która miała odbyć się 10 kwietnia została odwołana.

 

Organizator wydarzenia, agencja I Say wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, którego treść publikujemy poniżej.

,,Na wstępie chcemy bardzo przeprosić wszystkich zainteresowanych, z powodu odwołania wydarzenia. Od samego początku nasz pomysł i idee mu towarzyszące opierały się na zasadach, w których muzyka jest najważniejsza. W ostatnim czasie wygrały niestety pieniądze. W czwartek 26 marca 2015 roku podjęliśmy decyzję o odwołaniu imprezy. Była to bardzo trudna decyzja, a jednocześnie i nasza osobista porażka, gdyż walczyliśmy o event do samego końca. W kilku słowach chcielibyśmy wyjaśnić okoliczności organizacji imprezy oraz pokazać skutki podejmowanych decyzji, a przy okazji odpowiedzieć na kilka nurtujących wiele osób pytań.

Na początku 2015 roku, doszliśmy do porozumienia z managerem z agencji Cocoon w sprawie przyjazdu Svena Vatha do Warszawy w ramach jego tournée. Lokalizacja przez nas zaproponowana spotkała się z akceptacją managementu Cocoon, jednak w trakcie negocjacji z administratorem budynku okazało się, że lokal nie spełnia wymogów do przeprowadzenia imprezy masowej. Zastępczą lokacją była Hala Wysokich Napięć Instytutu Energetyki. W krótkim czasie udało nam się dojść do porozumienia z przedstawicielami Instytutu Energetyki. 22 stycznia 2015 roku otrzymaliśmy e-mail od przedstawiciela Instytutu Energetyki z wyceną oraz informacją o rezerwacji Hali Wysokich Napięć w dniach 10-11 kwietnia 2015 roku. Tego samego dnia poinformowaliśmy managerów artystów o rezerwacji miejsca. 23 stycznia 2015 roku management Svena Vatha, bez konsultacji z nami, na portalu Facebook, zakłada wydarzenie ‘Sven Vath @ Instytut Energetyki' tym samym ogłaszając miejsce imprezy bez omówienia szczegółów naszej komunikacji marketingowej. Po ogłoszeniu miejsca imprezy spotykaliśmy się z niesłychanym dotąd, wręcz bezprecedensowym odbiorem i reakcją - około 200 telefonów do Instytutu Energetyki w sprawie imprezy. Przedstawiciel Instytutu Energetyki, mimo nacisków z naszej strony, przez ponad miesiąc przekładał podpisanie umowy, co skutecznie opóźniało promocję imprezy. 27 lutego 2015 roku zostaliśmy poinformowani o przedłużających się badaniach w Hali Wysokich Napięć. Wówczas podjęliśmy próbę przeniesienia imprezy do Praskiej Drukarni.

Fala krytyki, pejoratywny wizerunek na portalu Facebook oraz brak zaufania ze strony potencjalnych partnerów, poskutkował słabą sprzedażą biletów. Zmiana miejsca i coraz większe problemy z zabezpieczeniem lokacji sprawiły wzrost budżetu imprezy o 30%. 26 marca 2015 roku podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia ze względu na brak rentowności oraz stopniowo wzrastające koszty organizacji. O swojej decyzji poinformowaliśmy managerów artystów".

 

 

Swoje zdane w tej sprawie wyraził na swoim fanpage'u także Sven Vath, który napisał ,,Drodzy przyjaciele w Polsce, bardzo mi przykro poinformować, że zaplanowany na 10 kwietnia event w Warszawie został odwołany przez organizatora! Mam nadzieję, że będę mógł niebawem odwiedzić Wasz kraj i potańczymy razem! Wasz, Sven".

 

Procedury zwrotu biletów zostały już rozpoczęte i każdy, kto kupił wejściówkę na tę imprezę otrzyma zwrot pieniędzy.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję