Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Energylandia Festivals–nowy, energetyczny cykl letnich imprez

Zgłoś nadużycie
Jeżeli kochacie muzykę, dobrą zabawę i aktywną rozrywkę w trakcie nadchodzącego lata nie może Was zabraknąć w Energylandii – pierwszym w Polsce prawdziwym Parku Rozrywki, gdzie odbędzie się aż siedem festiwali, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem w planie imprez są zarówno te dla wielbicieli muzyki z lat 80., 90., poprzez rock i współczesną muzykę rozrywkową aż po electro i house.

 

Imprezy startują już od 1 maja i potrwają niemal do końca wakacji.

 

Plan imprez w ramach Energylandia Festivals przedstawia się następująco:
01.05 - Top Stars Festival
03.06 - Energyland EDM Festival
26.06 - 90's Superstars
27.06 - 80's Superstars
31.07 - Disco Polo Festival
14.08 - Giganci Sceny
28.08 - Kings of Hardstyle

Na rozpoczęcie długiego majowego weekendu Energylandia zaprasza 1 maja na Top Stars Festival - wydarzenie z udziałem największych polskich gwiazd sceny muzycznej, takich jak: Kamil Bednarek, Enej, Grzegorz Hyży czy LemON! Warto także wspomnieć, że bilet wstępu na imprezy będzie upoważniał do korzystania ze wszystkich atrakcji Parku Rozrywki Energylandii!

Z kolei 3 czerwca w Zatorze usłyszymy światowe gwiazdy muzyki EDM.
Weekend 26-27 czerwca upłynie pod znakiem największych hitów lat 90. i 80.! Wystąpią m.in.: Vengaboys, Fun Factory, Dr. Alban, Mr. President, Captain Jack, Alphaville, Bad Boys Blue czy Bony M. Niesamowita scenografia i dodatkowe atrakcje sprawią, że będzie można przenieść się w czasie i na nowo poczuć magię i klimat tamtych czasów!

Fani Disco Polo będę mieć swoje święto 31 lipca! Będzie to bez wątpienia jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Na jednej scenie zagrają: After Party, Boys, Weekend, Piękni i Młodzi, Power Play, Bayer Full i wielu innych znanych artystów.

Z kolei podczas festiwalu Giganci Sceny, który odbędzie się 14 sierpnia będzie można usłyszeć legendy polskiej sceny rockowej - Lady Pank, Bajm i Beata Kozidrak, Kombi, Dżem. Sezon letni zamknie impreza Kings of Hardstyle (28.08) z udziałem największych gwiazd gatunku.

Na zakończenie każdego festiwalu czeka na nas jeszcze jedna atrakcja - fantastyczne widowisko, w postaci kilkuminutowego pokazu sztucznych ogni przygotowanego przez jedną z najlepszych firm pirotechnicznych w Polsce - Nakaja - Art. Bilety dostępne są na Biletomat.pl: http://energylandia.biletomat.pl

 

Zapraszamy do Energylandii w Zatorze koło Krakowa - pierwszego w Polsce prawdziwego Parku Rozrywki, oferującego atrakcje na światowym poziomie w tym dwa nowoczesne rollercastery!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję