Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowy kawałek od Beyonce już w sieci.

Zgłoś nadużycie
Beyonce zaprezentowała w sieci swój kolejny nowy kawałek, którego możecie posłuchać już teraz na klubowa.pl.

 

Nowy singiel od Beyonce, został w całości zadedykowany jej mężowi - Jayowi Z i jest znakomitą formą promocji jego niedawno uruchomionego serwisu streamingowego TIDAL, bowiem aby obejrzeć nowy kawałek Beyonce, konieczna jest rejestracja i dokonanie opłaty w tym serwisie, który nie należy do najtańszych.

Ale teraz kilka słów o samym klipie. W ,,Die With You" widzimy Beyonce w nieco skromniejszym wydaniu niż mamy okazję to zazwyczaj obserwować. Tym razem rzec można, że mamy do czynienia nawet ze swego rodzaju dziewczęcością, podkreślaną przez dwa warkoczyki a sam klip nie wnosi szczególnej akcji, bowiem opiera się głównie na widoku Beyonce grającej na fortepianie i wykonującej kawałek ,,Die With You".

Znając dzisiejsze realia życia w Internecie i szybkość rozchodzenia się informacji, nie należało jednak liczyć, że kawałek pozostanie dostępny tylko w serwisie TIDAL, bowiem w błyskawicznym tempie nagranie trafiło na YouTube w postaci kilkunastu dostępnych filmików, dzięki czemu możemy go oglądać za darmo.

Kawałka ,,Die With You" możecie posłuchać poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję