Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wooded Festival inny niż wszyscy.

Zgłoś nadużycie
Wooded Festival postanowił odróżnić się od większości eventów jakie odbywają się w Polsce za sprawą oprawy przestrzeni, która zostanie zaprojektowana przez grupę artystów, projektantów, scenografów i architektów.

 

Scena artystyczna Wooded Festival 2015 jest pomyślana jako interdyscyplinarna oprawa wizualna, mająca stanowić zarówno element dekoracyjny oraz budować przestrzeń do interakcji z uczestnikami.

Organizatorzy świadomie kreując wydarzenie na odróżniające się od dotychczasowych eventów w Polsce, zaprosili do współtworzenia przedsięwzięcia różne środowiska - artystów, designerów, projektantów, scenografów czy architektów.


Zamek, jego komnaty i lochy, okalający go park, melancholijny ogród ze stawem - to wszystko stwarza niesamowite możliwości aranżacyjne. Bardzo chcieliśmy zaangażować do naszego projektu pasjonatów, którzy najlepiej wykorzystają drzemiący tu potencjał - mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy Wooded Festival.

Współpraca z grupą Królestwo, który reprezentują Helena Mieszkowska, Hubert Kielan i Michał Grzegorzek spowodowała, że do projektu zostały zaangażowane kolejne składy - Witalis i IP Group.

Wraz z architektami z Berlina, odpowiedzialnymi za wygląd scen na wcześniejszych eventach spod szyldu Wooded, stworzą oni nieformalny kolektyw w celu aranżacji przestrzeni Centrum Kultury Zamek Leśnica.

„Zaprosimy widzów do przestrzeni, gdzie niedopowiedzenie i tajemnica będą główną strategią szczególnej gry, której performatykę wyznaczą sami odbiorcy. Tylko uczestnicy festiwalu będą mogli przez ponad dobę błądzić w korytarzach wyjątkowego labiryntu. Znane elementy odżywają wśród dźwięków elektroniki, wprowadzając je w estetykę trashu i popkultury." - mówi Grzegorzek.

Bilety w cenie 99 PLN(III pula) można nabyć za pośrednictwem Biletomat.pl (www.biletomat.pl) - dostępne są wejściówki zarówno na telefon, email czy tradycyjne wysyłane pocztą. Wkrótce pojawi się również dystrybucja w punktach naziemnych w wybranych miejscach we Wrocławiu, Poznaniu, Berlinie, Warszawie, Szczecinie, Krakowie, Katowicach i Sopocie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję