Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Glassesboys przed Thirty Seconds To Mars.

Zgłoś nadużycie
Duet Glassesboys wystąpi w roli supportu przed koncertem Thirty Seconds To Mars, który odbędzie się 4 maja w gdańskiej Ergo Arenie.

 

Duet wystąpi jako support na specjalne życzenie grupy Thirty Seconds To Mars. Glassesboys zaistnieli na polskiej scenie muzycznej w połowie 2012 roku i miarę ich rozwoju otrzymali propozycję podpisania kontraktu z popularnym brandem EMI Music.

Ważnym momentem w rozwoju ich kariery, stała się produkcja debiutanckiego singla, który uplasował się na 6. miejscu Airplay w gatunku Pop/Dance/Club.

Glassesboys jako nieliczni spośród muzyków tworzących w naszym kraju mieli okazję współpracować z takimi gwiazdami światowego formatu jako Snoop Dogg, Fat Joe, Flava Flav. W trakcie swojej kariery muzycznej zremiksowali oni już także zespół Thirty Seconds To Mars.

Glassesboys to nie tylko twórcy muzyki, ale stoją oni również za cyklem popularnych imprez Everybody Loves Glasses, które w trakcie minionych już 20 edycji zgromadził w klubach ponad 20 tysięcy imprezowiczów. Swego rodzaju wyróżnieniem dla duetu i powodem do dumy, może być fakt, że ich muzyka jest już znana i grana nawet na Ibizie, która uchodzi dziś za światową stolicę życia klubowego.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję