Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowi artyści w składzie Wooded Festival.

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy wystąpią tegorocznym na Wooded Festival we Wrocławiu. Do składu dołączają: zespół KAMP!, Max Graef, Jay Shepheard, Bueno Bros i wrocławscy rezydenci Kosmos oraz Rodrigezz

 

Festiwal Wooded będzie składał się z dwóch części - dziennej, wypełnionej koncertami i lżejszą muzyką graną przez międzynarodowych DJ'ów oraz nocnej, podczas której usłyszymy różne oblicza elektroniki - od IDM przez house, nu-disco po techno. To wszystko na dwóch scenach zlokalizowanych w urokliwym parku przy CK Zamek Leśnica we Wrocławiu.

Uzupełnieniem składu koncertowego będzie zespół KAMP!, który 13 czerwca w stolicy Dolnego Śląska pojawi się po raz pierwszy w 2015 roku. Panowie są mocno skupieni nad materiałem na kolejny album, a premierowo usłyszymy zapewne kilka nowych piosenek.

Grupą, która wystąpi również w pełnym składzie na scenie Wooded Festival to Natalia Przybysz z zespołem - obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiej muzyki niezależnej. Natu kontynuuje wyprzedawane w każdym z miast tournée związane z jej ostatnią długogrającą płytą Prąd a jej koncert będzie najlepszym festiwalowym wprowadzeniem w czerwcowe popołudnie na terenie Parku CK Zamek Leśnica.

Wieczorem zagrają też brytyjczycy z Cloud Boat, niezwykle utalentowani, mający na koncie kilka hitów młodzi przedstawiciele londyńskiej sceny indie i elektroniki. Nastrojowe melodie, przejmujący wokal pozwolą dobrze nastawić się na resztę festiwalu.

Część nocna to obok potwierdzonych już występów światowych gwiazd elektroniki jak Mathew Jonson, Rodriguez Jr czy Catz 'n Dogz, występy doskonałych w swoim fachu artystów, do których dołączają dziś Max Graef z Berlina czy Jay Shepheard z Wielkiej Brytanii. Taki z założenia ma być Wooded Festival - eksplorujący różne zakątki muzycznego świata, pokazujący to co mniej widoczne, a warte zobaczenia i posłuchania.

Wszystkich gości wybieraliśmy z największą starannością i pewnością co do ich umiejętności i selekcji muzycznej. Bardzo chcemy przekazać uczestnikom naszego festiwalu pierwiastek tajemniczości, który wnoszą artyści nie będący na świeczniku ale podbijający serca i umysły lokalnych społeczności w swoich miastach i klubach. - mówi Alex Kubaczewski, rzecznik prasowy Wooded Festival.

Dzisiejsze ogłoszenie zamykają polskie nazwiska - bracia Bueno Bros. I wrocławscy rezydenci KOSMOS oraz Rodrigezz. 

Bilety w cenie 99 PLN za 3 klasowe zespoły i ponad dwudziestu artystów w jednym miejscu to łakomy kąsek dla fanów elektroniki i dobrego grania na żywo. Nic dziwnego, że pierwsze pule wyprzedają się w ekspresowym tempie.

Organizatorzy ogłosili dziś, że bilety w III puli (za 99 PLN) dostępne będą tylko do końca kwietnia. Z początkiem maja rusza ostatnia pula biletów w cenie 119 PLN. Aby zachęcić do przybywania wraz z przyjaciółmi z odleglejszych zakątków kraju i zagranicy wprowadzone zostają bilety grupowe: 2 osobowy w cenie 179 PLN i 4 osobowy w cenie 349 PLN. Od 1.05 do dnia festiwalu ceny za bilety grupowe wzrastają odpowiednio do 199 PLN i 369 PLN.

--
Potwierdzeni artyści Wooded Festival 2015:
Koncerty: KAMP!, Natalia Przybysz, Cloud Boat
Zagrają:
Mathew Jonson live (Kanada), Rodriguez Jr. Live (Francja), Catz 'n Dogz (PL), Randomer (Wielka Brytania), Nick Höppner (Niemcy), Marco Resmann (Niemcy), Mark Henning (Niemcy), Jay Shepheard (Wielka Brytania), Max Graef (Niemcy), An On Bast live (PL), Bueno Bros (PL), Horse Meat Disco (Wielka Brytania), Kuba Sojka live (PL), SLG live (PL), dj Schwa (Czechy), Kosmos (PL), Klaves (PL), MIN t live (PL), Canalia (PL), Rodrigezz (PL), Seb (PL)
SHOWCASE: Watergate Club (Berlin) | COXY (Warsaw)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję