Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Klub Shine ABSOLUTnie najlepszy.

Zgłoś nadużycie
To było prawdziwie szaleństwo sobotniej nocy! Finał jesienno – zimowej edycji HEAR ME IN THE CLUB już za nami! W zaciętej, wielotygodniowej rywalizacji udział wzięło pięć klubów z całej Polski, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. Został nim krakowski Shine, który uzyskał najwięcej głosów i tym samym zdobył nagrodę główną – występ ABSOLUTNEJ gwiazdy. W sobotę za konsoletą stanął Julian Jordan z Holandii, jeden z najwybitniejszych DJ’ów młodego pokolenia.

 

 

Podczas ostatniej odsłony muzycznego konceptu marki ABSOLUT klubowicze mieli okazję bawić się na wyjątkowych imprezach - opartych na formule silent party. O ich uwagę walczyli najlepsi DJ'e - rywalizujący ze sobą na muzyczne sety. To właśnie imprezowicze zdecydowali które kawałki powinny reprezentować klub w rywalizacji o głosy fanów i zgarnąć nagrodę główną - występ wybranej gwiazdy.
Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu okazał się Shine, który od początku obiecywał swoim bywalcom, że w zamian za ich zaangażowanie zorganizuje imprezę, o jakiej „Kraków jeszcze nie słyszał". Jedno jest pewne - zapraszając na gościnny występ Juliana Jordana - dotrzymali słowa!

Hardwell, Nicky Romero, Sander Van Doorn, Thomas Gold czy Diplo - to tylko kilka nazwisk, które umieszczają nagrania Juliana w swoich setach. Ten młody producent muzyczny z Holandii ma na koncie współpracę z takimi legendami jak Martin Garrix, Sander Van Doorn czy Firebeatz. Solowe produkcje, takie jak „Ramcar", „Up In This", „ Angels x Demons", czy najświeższe „The Takedown" podbijają listy przebojów na całym świecie, a lista gwiazd je grających nie ma końca! Teraz dzięki zwycięstwu klubu Shine w ABSOLUTNEJ rywalizacji - przy jego muzyce mieli okazję bawić się mieszkańcy Krakowa.
Julian Jordan za konsoletą stanął tuż po północy, a bawiących się ludzi w Shine ogarnęło istne szaleństwo. „Bezbłędny set! Już od dawna nie pamiętam tak świetnej imprezy", „Jordan dał
z siebie wszystko - to mega utalentowany młody artysta i jestem szczęśliwy, że mogłem bawić się przy jego muzyce"
- to tylko wybrane komentarze, które pojawiały się w trakcie wydarzenia.

shine

 

shine

 

shine3Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję