Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Alesso wydaje debiutancki album. Sprawdź wszystkie szczegóły krążka.

Zgłoś nadużycie
Debiutancki album Alesso jest już niemal na wyciągnięcie ręki, bowiem od jego cyfrowej premiery dzieli nas zaledwie kilka tydzień. Szczegóły krążka możecie sprawdzić już dzisiaj na klubowa.pl.

 

Album będzie nosił tytuł ,,Forever" i wypełni go 14 kawałków, pośród których znajdą się zarówno te doskonale nam znane jak ,,Under Control" nagrany z Calvinem Harrisem jak i te nieco mniej popularne. Pełna tracklista albumu wygląda następująco:
1. Profondo
2. PAYDAY
3. Heroes (we could be) feat. Tove Lo
4. Tear The Roof Up
5. Cool feat. Roy English
6. Scars feat. Ryan Tedder
7. Sweet Escape feat. Sirena
8. Destinations
9. If It Wasn't For You
10. In My Blood
11. Under Control - Calvin Harris & Alesso feat. Hurts
12. All This Love feat. Noonie Bao
13. If I Lose Myself - Alesso vs. OneRepublic
14. Immortale

Krążek promuje singiel ,,If It Wasn't For You", który został wykorzystany również w kampanii promocyjnej perfum 212 Carolina Herrera.

Wersja Deluxe zostanie wzbogacona o cztery kolejne kawałki: nowe wersje hitów: "Cool" i Heroes (We Could Be), zupełnie nowy "Gillionaire" oraz utwór z 2012 roku "Years", w którym gościnnie na wokalu pojawił się Matthew Koma.

Premiera debiutanckiego albumu Alesso już 22 maja,natomiast w sprzedaży internetowej będzie on dostępny już za kilka dni - od 4 maja!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję