Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kendrick Lamar i Foals headlinerami Kraków Live Festival.

Zgłoś nadużycie
Pierwsza edycja Kraków Live Festival zapowiada się interesująco o czym doskonale świadczą ujawnieni dzisiaj headlinerzy imprezy, będący znaczącymi postaciami dla współczesnej alternatywy.

Pierwszym z ogłoszonych headlinerów imprezy jest Kendrick Lamar, którego występ w Polsce stał pod znakiem zapytania, ale zgodnie ze złożoną obietnica Kendrick przyjedzie do naszego kraju w pierwszym możliwym terminie.

Podczas swojego występu zaprezentuje nam zapewne swoje doskonale znane przeboje, jak również te pochodzące z jego najnowszego, trzeciego krążka studyjnego ,,To Pimp a Butterfly", który ukazał się w marcu i już odniósł wielki sukces, bowiem zaledwie w ciągu pierwszej doby po premierze został odsłuchany 10 milionów razy, a po zebraniu wszystkich recenzji jakie ukazały się na jego temat jest dzisiaj uznawany za najlepszą płytę tego roku i wiele wskazuje na to , że niełatwo będzie go odebrać tą pozycję.Drugim headlinerem imprezy będzie ciesząca się niesłabnącą popularnością w naszym kraju grupa Foals, która obecnie również pracuje nad swoim krążkiem i istnieje bardzo duża szansa, że właśnie w Krakowie będziemy mogli usłyszeć ich nowy materiał, a jeśli nie, to Foals mają wystarczającą listę koncertowych pewniaków - takich jak Spanish Sahara, My Number, Inhaler czy Cassius - żeby zapewnić nam znakomitą zabawę.

Oprócz grupy Foals i Kendricka Lamara w gronie ogłoszonych dzisiaj artystów Kraków Live Festival znaleźli się Future Islands, która zadebiutuje w Polsce i jest jednym z najbardziej wyczekiwanych zespołów letniego sezonu festiwalowego.
W składzie imprezy znalazła się także formacja The Maccabees, która również przyjedzie do nas ze swoim nowym materiałem oraz MØ w ciągu zaledwie roku wyrobiła sobie w Polsce rzeszę oddanych fanów, wręcz wyznawców, którzy na ubiegłorocznym festiwalu Opener szczelnie wypełnili przestrzeń pod jedną ze scen. Nie inaczej będzie i tym razem podczas Kraków Live Festival!

Pierwszą listę ogłoszeń Kraków Live Festival zamykają grupy Wild Beasts oraz Viet Cong.

Kraków Live Festival 2015 potrwa od 20 do 22 sierpnia. 20-21 sierpnia - Błonia, 2 dni, 2 sceny w namiotach, 22 sierpnia to dzień wydarzeń specjalnych o których poinformujemy już wkrótce.

Sprzedaż biletów na Kraków Live Festival 2015 startuje 5 maja o 12:00.
Karnet festiwalowy:
220 zł - cena promocyjna do 25 maja lub do wyczerpania puli biletów objętych promocją
250 zł - od 26 maja do 16 sierpnia
270 zł - od 17 sierpnia
Bilet jednodniowy 20 sierpnia - 145 zł
Bilet jednodniowy 21 sierpnia - 145 zł

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję