Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Majowe Wibracje nadchodzą

Zgłoś nadużycie
Już dzisiaj szykujcie na wielką imprezę juwenaliową po wschodniej stronie Wisły.

 

 

Sezon Juwenaliowy w pełni! Już dzisiaj przygotujcie się na wielką imprezę na warszawskim Rembertowie, podczas której, wystąpią prawdziwe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Całą imprezę poprowadzi dla Was łódzki raper WuWunio, słynący z czarnego humoru, dla którego nie ma tematów „tabu". WuWunio ma na swoim koncie trzy albumy i będzie jednym z artystów w wytwórni i ekipy Wielkie Joł.

Na Juwenaliowej scenie pojawi się także raper i producent muzyczny, współzałożyciel grupy hip-hopowej Killaz Group - donGURALesko. Artysta znany jest z takich utworów jak „El Polako", „Betonowe lasy mokną", czy „Wszystko jest stanem umysłu".

 

Kolejną gwiazdą, która specjalnie dla Was zawita do Rembertowa jest zespół Red Lips! Ich utworzy wielokrotnie zajmowały pierwsze miejsca na listach przebojów najbardziej znanych rozgłośni radiowych. W środę z pewnością nie zabraknie takich hitów jak „To co nam było", „Lepszy model" oraz „Czarne i białe".

Główną gwiazdą wieczoru będzie natomiast grupa rockowo-folkowa. Enej, bo to właśnie o nim mowa, szerszej publiczności dał się poznać w programie „Must Be The Music - Tylko Muzyka". Po wygraniu głównej nagrody, ich kariera rozkręciła się na dobre i aktualnie zespół poszczycić się może i prestiżowymi wyróżnieniami, i występami podczas najbardziej popularnych festiwali i koncertów. Ich najsłynniejsze przeboje to: „Radio Hello", „Skrzydlate ręce" i „Tak smakuje życie".

Szykujcie się i spędźcie dzisiejsze popołudnie i wieczór na tej imprezie. Majowe Wibracje startują już dzisiaj - 13 maja o 16:30 na placu apelowym przy ulicy Chruściela 103! 

ORGANIZATORZY:
Uczelniana Rada Samorządu Studentów Akademii Obrony Narodowej, Samorząd Studentów Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej

SPONSORZY:
Akademia Obrony Narodowej, Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej, LECH, Miasto Stołeczne Warszawa

PARTNERZY:
Radio ESKA, Akamedik, Studenckie Wyjazdy, BeActive

PATRONAT MEDIALNY:
Klubowa.pl, Rembertów Bezpośrednio, dlaStudenta.pl, Wydarzy się w, Juwenalia24.pl, TVPW, Rembridge, StudentNews, Co jest grane .

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję