Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Maroon 5 z nowym, wakacyjnym hitem.

Zgłoś nadużycie
Grupa Maroon 5 prezentuje kolejną singlową nowość, która ma szanse stać się hitem nadchodzących wakacji.

 

Grupa Maroon 5 jeszcze przed wakacjami wyda swoją kolejną singlową nowość zatytułowaną ,,This Summer Gonna Hurt Like a Mutherf****r, z wielką nadzieją, że stanie się on hitem lata.
Kampania promocyjna dla tego singla rozpoczęła się od zamieszczenia w serwisie YouTube lyric wideo, dzięki któremu możemy szybko nauczyć się słów piosenki. Wiadomo także, że kolejnym krokiem do rozpowszechnienia tego kawałka będzie wypuszczenie towarzyszącego mu klipu, który został nakręcony w ubiegłym miesiącu, a już niebawem ujrzy on światło dzienne. W zapowiadanym wideo, jak na wakacyjny hit przystało nie zabraknie letnich scen, spośród których jedna została zrealizowana na pustyni.

,,This Summer Gonna Hurt Like a Mutherf****r" jest czwartym singlem z najnowszego albumu grupy Maroon 5 ,,V", z którego pochodzą m.in. takie przeboje jak ,,Sugar" czy ,,Animals".
Czy nowy singiel ma szansę powtórzyć ich sukces? Posłuchajcie i oceńcie sami:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję