Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Martin Garrix i Tiesto wspólnie celują w hit lata.

Zgłoś nadużycie
DJ-e nagrali wspólny kawałek, który z pewnością usłyszycie na niejednej imprezie podczas tegorocznych wakacji.

 

W ostatnim czasie, w związku ze zbliżającymi się wakacjami jesteśmy zalewani falą nowych kawałków, w letnim klimacie z których każdy liczy na to, że właśnie ten czas sprzyjający imprezom zarówno w klubach jak i na świeżym przyczyni się do zyskania popularności i zdobycia tytułu przeboju wakacji, bowiem to właśnie one stają się tymi największymi i mają szansę przetrwać w świecie muzyki, trochę dłużej niż kilka tygodni, będąc wspominanymi nawet po kilku latach.

Na to właśnie liczą także Tiesto i Martin Garrix, którzy wspólnie nagrali kawałek ,,The Only Was Is Up", utrzymany w imprezowym klimacie.
Jakie szanse ma na zdobycie popularności i podbicie list przebojów?
Niewątpliwie problem zbudowania marki i poszukiwania odbiorców, mają oni niejako z głowy, bowiem duet tworzony przez dwójkę DJ-ów ze światowej czołówki już budzi zainteresowanie.
Muzycznie natomiast mamy tu do czynienia ze sporą dawką imprezowej energii, a więc jest spora szansa, że utwór się obroni i zagości na niejednej wakacyjnej imprezie.
A Wam jak się podoba? Posłuchajcie i zobaczcie oficjalny klip:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję