Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowi artyści Kraków Live Festival

Zgłoś nadużycie
Skład Kraków Live Festival zasiliły właśnie formacje TV On The Radio, Ratatat, Kamp! i Low Roar.

 

TV On The Radio to grupa, która z każdym swoim nowym albumem udowadnia, że mają wciąż nowe spojrzenie na muzykę i pozwalają nam ją odkrywać na nowo. Ich kluczowym albumem jest dzisiaj wydany w 2008 roku album ,,Dear Silence", który jest wymiany jako jeden z najlepszych w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku. Na Kraków Live Festival grupa pojawi się z materiałem z ich ostatniego krążka ,,Seeds" wydanego w ubiegłym roku.

 

Z jeszcze świeższym, gorącym wręcz materiałem zawita do Krakowa grupa Ratatat, która kilka dni temu zapowiedziała wydanie nowego krążka ,,Magnifique", który promuje singiel ,,Cream On Chrome" mający swoją premierę na festiwalu Coachella.

 

Na występ grupy Kamp! po ich półrocznej przerwie zapewne czeka wielu fanów, którzy wypatrują już ich nowego albumu. Istnieje duża szansa na to, że właśnie na Kraków Live Festival będą chcieli oni wypróbować swój nowy materiał.

Dzisiejsze ogłoszenia zamyka grupa Low Roar, która właśnie zakończyła trasę koncertową u boku Hoziera i już przygotowuje się do wyruszenia w trasę po europejskich festiwalach w której znajdzie się oczywiście Kraków Live Festival.

 

Dotychczas ogłoszeni: Kendrick Lamar, Foals, Future Islands, The Maccabees, MØ, Wild Beasts, Viet Cong.
Kraków Live Festival 2015 potrwa od 20 do 22 sierpnia. 20-21 sierpnia - Błonia, 2 dni, 2 sceny w namiotach, 22 sierpnia - dzień wydarzeń specjalnych. O sobotnich wydarzeniach poinformujemy wkrótce.

W najbliższy poniedziałek (25 maja) kończy się sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie 220 zł.
Karnet festiwalowy:
220 zł - do 25 maja
250 zł - od 26 maja do 16 sierpnia
270 zł - od 17 sierpnia
Bilet jednodniowy 20 sierpnia - 145 zł
Bilet jednodniowy 21 sierpnia - 145 złKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję