Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

UEP Party – Najciekawsi ludzie, najlepsza muzyka!

Zgłoś nadużycie
Pięć miast, pięć najlepszych klubów, śmietanka polskich didżejów i doskonała oprawa muzyczna. To właśnie UEP Party, cykl imprez, na który już na przełomie maja i czerwca zaprasza Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i przedniej zabawy – przybywajcie!

 

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane kluby, najciekawsi ludzie i prawdziwa muzyczna uczta, od najnowszych bangerów po wiecznie żywe klasyki, od rapu i funku po nowe elektroniczne brzmienia i mash-upy. Do tego nietuzinkowi artyści - na czele z Tomkiem Torresem, wybitnym instrumentalistą, perkusistą zespołu Afromental, który jako gość specjalny cyklu zaprezentuje swój wyjątkowy, klubowy Live Act. Takie właśnie będą imprezy UEP Party, które już teraz powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach wszyscy imprezowicze w Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku i Warszawie.

Na imprezy szczególnie zapraszamy wymęczonych egzaminami dojrzałości maturzystów, którzy poszukują inspiracji w wyborze dalszej ścieżki życiowej. Mile widziani będą też wszyscy studenci odliczający ostatnie dni laby przed zbliżającą się sesją. Gospodarzem i sponsorem cyklu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu - jedna z najlepszych i najnowocześniejszych uczelni w kraju, która jak żaden inny uniwersytet w Polsce dba o dobry kontakt ze swoimi aktualnymi, ale i przyszłymi studentami. Stąd właśnie koncepcja cyklu imprez UEP Party, będącego nie tylko zachętą do dalszego rozwoju na uczelni przyjaznej zaludniającym ją żakom, ale też okazją do doskonałej i nieskrępowanej zabawy ze śmietanką polskich artystów klubowych.

Aby zachować nieco klimat studencko-egzaminacyjny, organizatorzy przygotowali dla uczestników dość oryginalną możliwość zdobycia bezpłatnych wejściówek na imprezę. Wystarczy zdobyć tzw. „Indeks Imprezowy" ...wykazując się wiedzą z ekonomii na stronie wydarzenia www.uepparty.pl

 

Harmonogram imprez i artyści:

 

28 maja
Sopot, Klub Czekolada
zagrają:
Tomek Torres - live act / perkusja
Mixtee,
start: 22:00, bilety: 5-10 zł

10 czerwca
Poznań, SQ
Hi5 Special Edition feat. Tomek Torres
Zagrają:
Tomek Torres - live act / perkusja
SimoBiskup
start: 22:00, bilety: 5-10 zł; do 23:00 dziewczyny i karty klubowe FREE

11 czerwca
Szczecin, City Hall
UniverCity - Special Edition feat. Tomek Torres
zagrają:
main floor: Tomek Torres - live act / perkusja; Prime, Sempone,
top floor: Dominik Szczepaniak
bilety: 10 zł, studenci z legitymacją FREE

12 czerwca
Białystok, Makaron na uszy
zagra: Fejm
bilety: 15 zł

17 czerwca
Warszawa, DeLite Club
zagrają:
The Bangers: Kocurr, Macu, Tomek Torres - live act / perkusja
bilety: 10 zł

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję