Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Już w lipcu The Kooks znowu zagrają w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Grupa ponownie odwiedzi nasz kraj z koncertem i będzie jedną z gwiazd Jarocin Festivalu.

 

 

Grupa do tej pory zgromadziła cztery albumy, z których każdy okazał się wielkim sukcesem, począwszy od debiutanckiego "Inside In/Inside Out" z 2006 roku, który trafił na szczyty list przebojów i podbił serca rzeszy fanów, bowiem w samej Wielkiej Brytanii zostało sprzedanych ponad milion jego egzemplarzy.

Sukces ten powtórzył także drugi album grupy ,,Konk", który zyskał już nie tylko sympatię fanów ale spodobał się także producentom, którzy wykorzystali kilka pochodzących z niego nagran w telewizyjnych produkacjach, zaś kawałek ,,Shine On" pojawił się w reklamach.Dyskografię grupy uzupełniają krążki "Junk of the Heart" (2011) oraz "Listen", który ukazał się w ubiegłym roku.

The Kooks jest drugą zagraniczną gwiazdą tegorocznej edycji Jarocin Festiwal, który odbędzie się w dniach 17-19 lipca. Wcześniej udział potwierdził Peter Hook & The Light.

Na festiwalu zagrają także: Voo Voo, Lao Che, My Riot, Tymon & TheTransistors, Curly Heads. Budzy i Trupia Czaszka, Big Cyc, Mama Selita, Skubas, KSU, Organek, Omni mOdO, Nowe Sytuacje, Agyness B. Marry, Janek Samołyk i Zmaza.

Karnety na festiwal do końca maja kosztują 150 zł. W czerwcu ich cena wzrośnie. Bilety są dostępne na stronach: Prestigemjm.com, eBilet.pl, Ticketpro.pl, Eventim.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję