Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Boiler Room rodem z lat 90.

Zgłoś nadużycie
Mieliśmy już okazję widzieć audycje Boiler Room w przeróżnych wydaniach, jednak takiej jeszcze świat nie widział! Sven Vath, Richie Hawtin i inni spece od muzyki klubowej grający popowe przeboje prosto z lat 90. Musicie to zobaczyć!

 

Za zabawnymi filmami stoi projekt 90s Bolier Room, który postanowił pod fragmenty audycji Boiler Room podłożyć ścieżkę dźwiękową wielkich przebojów lat 90. W wyniku tego możemy zobaczyć jak Sven Vath znakomicie bawi się przy hitach Backstreet Boys a Ben Klock serwuje ,,What Is Love" od Haddaway.

Wszystkie filmy znajdziecie na facebookowym profilu projektu pod adresem:
https://www.facebook.com/90sboilerrroom?fref=ts , gdzie według zapowiedzi nadal będą pojawiać się nowe nagrania.

Niestety już dzisiaj sprawa stała się przyczyną sporu pomiędzy projektem 90s Boiler Room a artystami z oryginalnego Bolier Room, którym niestety brak dystansu do siebie i nie rozumieją praw jakimi rządzi się parodia i podjęli oni już kroki zmierzające do usunięcia nagrań z sieci.
Internauci, którzy na szczęście mają poczucie humoru i dobrze się bawią przy filmikach stanęli w obronie projektu 90s Boiler Room i wystosowali do artystów z oryginalnego Boiler Room petycję aby nie psuli im dobrej zabawy, którą możecie zobaczyć TUTAJ.

Tymczasem sprawdźcie próbkę tego co robi porjekt 90s Boiler Room i zobaczcie jak Sven Vath bawi się przy przeboju Backstreet Boys.

  Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję