Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Klimaty prosto z Ibizy zagoszczą w stolicy.

Zgłoś nadużycie
Jeżeli jeszcze nie macie planów na dobre rozpoczęcie nadchodzącego długiego weekendu mamy dla Was znakomitą propozycję. Już 3 czerwca w Warszawie, w Plażowej będziecie mogli poczuć imprezowy klimat Ibizy podczas finałowego setu, 4 edycji Burn Residency.

 

Podczas imprezy, klimat stolicy życia klubowego odtworzy dla Was Simon Mattson - polski finalista projektu, który już niebawem dołączy do ekipy Burn Residency bootcamp dowodzonej przez legendarnego Carla Coxa. Wielką gwiazdą imprezy będzie również jeden z najbardziej rozchwytywanych DJ-ów w Wielkiej Brytanii - Subb-An, obok którego wystąpią również Bshosa, Pitti Shmitti i Sincz - zeszłoroczny laureat polskiej edycji burn Residency.

Impreza startuje już o 20:00 a jej zakończenie jest planowane na czas, kiedy wczesnym rankiem miasto zacznie budzić się do życia wraz z pierwszymi promieniami słońca ;) Wstęp wolny.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję