Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Premierowy album Krist Van D już w sprzedaży.

Zgłoś nadużycie
Chociaż Krist Van D jest obecny i znany na scenie klubowej już od wielu lat, to dopiero teraz doczekaliśmy się podsumowania jego dorobku pierwszą dużą płytą, z której pochodzi m.in. znany singiel ,,Vacancy”.

 

Krążek wypełniło 17 starannie wybranych utworów, z których część wcześniej fani klubowych i elektronicznych brzmień poznali już na singlach, niektóre zaś pojawiają się po raz pierwszy.

Po wydaniu krążka ,,Enjoy" Krist Van D może pochwalić się współpracą z artystami z którymi współpracowali wcześniej David Guetta, Afrojack czy Benassi Bros. Wśród gości na krążku znaleźli się między innymi Terri B., Dhany , Niles Mason , Patricia Kazadi, Gosia Andrzejewicz.

Debiut płyty promuje znakomity singiel ,,Vacancy", który jest idealny na imprezy i znalazł już spore grono odbiorców, co potwierdza jego miejsce w pierwszej trójce DMC TOP 50 oraz DJs Magazine Hot Charts . Kawałek ,,Vacancy" oraz towarzyszący mu klip możecie przypomnieć sobie poniżej.

Jak mówi sam Krist Van D: "Jeśli chcesz otaczać się pozytywną energią, lubisz dobrze się bawić i nie potrafisz żyć bez muzyki, album »Enjoy« jest właśnie dla Ciebie".

Album jest dostępny m.in. w serwisach:
iTunes, Spotify,Tidal, WiMP , Muzodajnia, Google Play oraz Deezer.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję