Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wspólny klip Madonny, Katy Perry i Nicki Minaj już w sieci.

Zgłoś nadużycie
Madonna zaprezentowała klip do kawałka ,,B*tch, I`m Madonna” w którym pojawią się m.in. Nicki Minaj, Katy Perry i Miley Cyrus.

 

Zapowiedzi o nowym klipie Madonny do którego zaprosiła swoje młodsze koleżanki z branży, już od dłuższego czasu krążyły w sieci, mając być jego siłą i podgrzewając atmosferę przed premierą. Zapowiedzi zapowiedziami, ale nadszedł wreszcie dzień premiery i sami możemy przekonać się co tym razem przygotowała dla nas słynna Madonna. I niestety okazuje się, że wiele osób może poczuć rozczarowanie, bowiem głośne zapowiedzi wspólnego klipu, tak naprawdę okazały się nudą, a same koleżanki Madonny z branży pojawiają się w nim w kilkusekundowych, nagrywanych osobno ujęciach, nie robiąc tak naprawdę nic wielkiego, poza tym, że prezentują swoje twarze i śpiewają nie więcej niż dwa zdania.

Na szczęście całość klipu ratuje jego pozostała część, w którym jak zawsze Madonna nie zrezygnowała z szokowania odbiorców, całując niespodziewanie dużo młodszego od siebie mężczyznę czy spotkaną na schodach dziewczynę, wbiegając do łazienki z nagimi modelkami w wannie oraz wiele innych szalonych sytuacji.
Zobaczcie sami:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję