Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Rudimental z kolejnym nowym klipem.

Zgłoś nadużycie
Grupa Rudimental nie zwalnia tempa i intensywnie przygotowuje nas do premiery swojego nowego albumu. W sieci ukazał się właśnie nowy klip tej formacji do kawałka ,,Rumour Mill”.

 

Numer jest trzecim singlem promującym nadchodzący album grupy Rudimental zatytułowanym ,,We The Generation", który ukaże się 18 września.

A co w samym klipie? Wszyscy, którzy liczą na dynamizm czy akcje, które są przecież nierzadkie w klipach tej grupy tym razem muszą przygotować się na coś zupełnie innego. Od samego początku aż do końca klip kręci się wokół pary wokalistów siedzących w samochodzie i śpiewających utwór. Na pierwszy rzut oka, wielu na pewno stwierdzi, że jest to jedna wielka nuda. Być może będą mieli rację, bo aż do końca teledysk niewiele się rozkręca, ale pomimo tego dzięki postaciom wokalistów (Anne-Marie i Willa Hearda) oraz rytmicznej muzyce wpadającej w ucho, ma on jednak w sobie to ukryte ,,coś" sprawiające, że ogląda się go całkiem przyjemnie i nie zasypiamy przed jego końcem ;)
Zobaczcie sami:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję