Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Weepee i Tobias Manou zwycięzcami konkursu Audioriver i Mixcloud

Zgłoś nadużycie
135 zgłoszonych setów z 29 krajów, ponad 44 tysiące odsłuchań i 8100 polubień – to bilans pierwszej edycji międzynarodowego konkursu dla DJ-ów i producentów zorganizowanego przez festiwal Audioriver oraz platformę Mixcloud. Z rywalizacji zwycięsko wyszli Weepee z Litwy oraz nasz rodak, Tobias Manou i to oni zagrają w Płocku w dniach 24 i 25 lipca 2015.

 


„Organizowaliśmy już podobne konkursy w poprzednich latach, ale tym razem zdecydowaliśmy się na współpracę z Mixcloud i statystyki potwierdzają, że był to dobry pomysł" - mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Dostaliśmy mnóstwo setów, a liczba ich odsłuchań pokazuje, jak wiele osób było aktywnie zaangażowanych w wybór zwycięzców. Przypomnę, że laureatów wybieraliśmy spośród tych miksów, które zebrały najwięcej polubień."

 

Zwycięzców wyłaniano w dwóch równorzędnych kategoriach: najlepszy miks zagraniczny i najlepszy miks polski. W tej pierwszej zwyciężył litewski artysta o pseudonimie Weepee, który organizatorów festiwalu przekonał swoim trzydziestominutowym, deep house`owym setem. Co ciekawe, ów DJ i producent ma już spore osiągnięcia: prowadzi własną audycję The Facts w amerykańskim Proton Radio oraz oficynę White2Black, w której wydaje zarówno swoje utwory, jak i produkcje innych rodaków.


Laureat kategorii najlepszy miks polski także nie jest postacią anonimową. Tobias Manou jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów i producentów pochodzących z Lublina. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie m.in. organizuje własny cykl imprez w Temacie Rzeka. Na koncie ma także rezydenturę w londyńskiej Pachy oraz wydawnictwa dla wytwórni Lo:Rise, Soundbar, Ponton Music oraz In Deep Records.

 

Obaj artyści wystąpią na Virgin Mobile Stage zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku. Weepee zagra w piątek 24 lipca, a Tobias Manou dzień później.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję