Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Jack Rocks! Startuje cykl letnich imprez muzycznych!

Zgłoś nadużycie
Już 27 czerwca startuje cykl letnich imprez muzycznych Jack Rocks. W lipcu i sierpniu w największych miastach w Polsce odbędą się koncerty, które połączy marka Jack Daniel’s.

 

W tym roku Jack postanowił zabrać swoich przyjaciół w niezwykłą trasę koncertową po całej Polsce. W wybranych klubach, w największych miastach, w miejscach, w których z dumą podawana jest whiskey z Lynchburga, popłyną rockowe dźwięki. Imprezy odbędą się w: Warszawie, Krakowie, Łodzi, Gdyni, Gdańsku, Lublinie, Wrocławiu, Toruniu i Bydgoszczy.

Jack i muzyka to nierozłączny duet. Tę niezwykłą i trwającą już ponad 100 lat historię zapoczątkował sam twórca amerykańskiej whiskey. Gentleman z Lynchburga doskonale wiedział, że muzyka łączy ludzi. Dlatego też założył własną orkiestrę, która przez lata towarzyszyła mieszkańcom miasta. I choć grane przez nią dźwięki już dawno ucichły, to muzyka już na zawsze została z Jackiem.

Spotkajmy się na trasie Jack Rocks! Pierwsza impreza z cyklu już 27 czerwca w warszawskiej Banja Luce. Odwiedź profil Jack Daniel`s na Facebooku i sprawdź, kto i gdzie zagra w Twoim mieście.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję