Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Muzyczny świat według Andrei Fissore

Zgłoś nadużycie
Debiutancki album, który nieprzypadkowo ukazuje się w wakacje. Andrea Fissore doskonale czuje się w lekkich, nastrojowych produkcjach, z pogranicza deep-house, dance i downtempo. Taki właśnie jest jego studyjny materiał, zatytułowany "My World".

 

Lato to sezon wakacyjnych wojaży, kiedy dużo podróżujemy, szukamy relaksu i inspiracji przy dobrej muzyce. Prezentujemy materiał, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas urlopu.

Andrea Fissore to włoski producent, który po sukcesie wydanej w 2014 roku EP-ki „Lights/My Summer Vacation", jest gotów by zaprezentować światu debiutancki album pt. „My World". Wydawnictwo składa się z 14 kompozycji, będących mieszanką gładkich, rytmicznych bitów i wkręcających melodii. Ciepłe brzmienia, przy których możesz nie tylko odpocząć, ale również potańczyć. Materiał, który będzie doskonałą odskocznią od trudów codzienności i sprawi że lato może trwać przez cały rok. Wystarczy włączyć, aby od pierwszych minut poczuć klimat wakacji. Każdy z utworów opowiada swoją własną historię, czasami przez rytm jak w „See You Soon", innym razem przez inspirujące akordy, jak te w produkcji „Away".

Oto świat pełen pozytywnych dźwięków według Andrei Fissore. Muzyczny przewodnik na lato, obok którego nie można przejść obojętnie.

front

Tracklista:
01. On Your Mind
02. See You Soon
03. Away
04. Shine
05. Colours Of The Night
06. On The Ride
07. Morning Light
08. Wind
09. Train To The Sea (feat. Natalie Conway)
10. Dreams
11. My World
12. Deep Sea
13. There With You
14. Moving Clouds

Album dostępny wyłącznie cyfrowo na: itunes, spotify i deezer.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję