Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Sean Paul już w czwartek w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Sezon letnich koncertów już w pełni! W najbliższy czwartek, 23 lipca w sopockiej Zatoce Sztuki zagra na scenie słynny jamajski DJ, producent, piosenkarz reggae, wykonawca muzyki dancehall i freestylowiec, Sean Paul.

 

Na Jamajce Sean Paul zdobył rozgłos już w latach dziewięćdziesiątych dzięki współautorstwu kawałka „Ladies Man", który królował na krajowych listach przebojów. Do tej pory Sean Paul wydał łącznie siedem albumów studyjnych, których większość pokryła się platyną, a trzy najbardziej kasowe sprzedały się łącznie w liczbie 11 milionów egzemplarzy. Ostatnim płytowym dokonaniem muzyka był wydany w 2013 roku krążek „Full Frequency" promowany przez single "Other Side of Love" oraz "Entertainment".

6 lipca opublikowany został nowy teledysk do piosenki "Take It Low" z ostatniego albumu Seana Paula, który możecie zobaczyć poniżej.

Sean Paul koncertował wcześniej w Polsce kilkakrotnie. Grał w Sopocie, był też jedną z gwiazd Coke Live Music Festivalu w Krakowie. W czwartek 23 lipca wróci nad Bałtyk i wystąpi w Zatoce Sztuki w Sopocie w ramach Lotto Music. Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

OPIS STREF KONCERTU

Strefa VIP znajduje się po bokach sceny oraz bezpośrednio pod nią. Prowadzi do niej oddzielne wejście. W strefie VIP będzie dostępny catering w formie bufetu oraz soki i softy bez ograniczeń oraz dedykowana obsługa.
Po obu stronach sceny ustawimy wygodne loże, które można zarezerwować odpłatnie kontaktując się z Monika Giec - 884 654 933

Strefa A jest to strefa znajdująca się na przeciwko sceny, położona w jej bezpośredniej bliskości.

Strefa B jest przyległa do strefy A, która dzieli ją od sceny.

Strefa C położona jest na obrzeżach pozostałych stref i oddalona jest od sceny o 60 m.

TIME TABLE:

19:00 - otwarcie bramek
20:00 - 21:00 - support (damy znać kto!)
21:00 - 22:00 - Sean Paul
22:00 - ? - DJ support

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję