Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Szczegółowy program Przystanku Woodstock.

Zgłoś nadużycie
Już za tydzień – 30 lipca rusza kolejna, 21. edycja Przystanku Woodstock, którego szczegółowy program możecie sprawdzić poniżej:

DUŻA SCENA:
Czwartek, 30 lipca:
15:00 - Orkiestra
15:10 - Illusion
16:40 - Pull The Wire
18:00 - Ania Rusowicz
19:30 - Organek
20:50 - Shaka Ponk
22:20 - Within Temptation
23:50 - Dream Theater
01:20 - Coma.
Piątek, 31 Lipca:
15:00 - Black Radio
16:10 - Furyon
17:20 - Decapitated
18:50 - (h.e.d.) P.E.
20:20 - Voo Voo
21:50 - Modestep
23:20 - Afro Celt Sound System
00:50 - Congo Natty.
Sobota, 1 Sierpnia:
15:00 - People Of The Haze
16:10 - Trzynasta W samo Południe
17:30 - Evol Walks 
18:50 - Proletaryat
20:20 - Eluveitie
21:50 - Black Label Society
23:20 - Shaggy
00:50 - Flogging Molly
02:20 - Zakończenie - Bednarek.

Mała Scena:
Czwartek, 30 Lipca:
16:00 - The Chikitas
17:10 - Domowe Melodie
18:40 - Big Day
20:00 - O. Torvald
21:20 - Lipali
22:50 - Mrozu
00:20 - Curly Heads.
Piątek, 31 Lipca:
16:00 - Finnegan`s Hell
17:20 - Paceshifters
18:40 - Canailles
20:00 - Kuba Płucisz & Goście
21:30 - Frontside
22:50 - Mela Koteluk
00:20 - Jazzombie.
Sobota, 1 Sierpnia:
16:00 - Jamaram
17:20 - Venflon
18:40 - Roan
20:00 - Scarecrow
21:20 - Grubson
22:50 - Oberschlesien
00:20  - Eminence.

 

Pokojowa Wioska Kryszny:
Środa, 29 Lipca:
16:00 - Pogoria
17:00 - Lazy Class
18:00 - O.D.C.
19:20 - Ruin Cats
20:40 - Rejestracja
22:00 - The Analogs
23:20 - Farben Lehre.
Czwartek, 30 Lipca:

16:00 - Baobab
17:00 -RAGGABARABANDA
18:00 - Roots Rockets
19:20 - Bethel
20:40 - Shata Qs
22:00 - Damian Syjonfam
23:20  - Koniec Świata.
Piątek, 31 Lipca:
16:00 - Maczku Paczke
17:00 - Psy Wojny
18:00 - Qulturka
19:20 - Tuff Enuff
20:40 - Hope
22:00 - Anti Tank Nun
23:20 - Ga-Ga Zielone Żabki.
Sobota, 1 Sierpnia:
16:00 - Soulja Hooligans
17:00 - Skowyt
18:00 - Sexbomba 
19:20 - Bapu
20:40 - Dzioło
22:00 - Muchy
23:20 - Lemon.

Akademia Sztuk Przepięknych - Namiot Spotkań I wydarzeń Artystycznych:
Środa, 29 Lipca:
15.00 - Kasia Kowalska
18.00 - Stand-Up Bez Cenzury
24:00 - Urszula
1:30 - Film "Polskie Gówno".

Czwartek, 30 Lipca:
10.00 - Tymon Tymański
11.30 - Janina Ochojska/ Ks. Jan Kaczkowski
13.30 - Dr Irena Eris
23:00 - Julia Marcell 
1.00 - Marek Napiórkowski.
Piątek, 31 Lipca:
10.00 - Rafał Sonik
11.30 - Maria Rotkiel
13.30 - Marcin Iwiński
2.00 - Teatr 6.Piętro - Central Park West.
Sobota, 1 Sierpnia:
10.00 - Anna Czerwińska
11.30 - Aleksander Doba
13.30 - Aktorzy Teatru 6.Piętro.

 



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję