Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wznieś toast na urodziny Jack`a.

Zgłoś nadużycie
O życiu Jaspera Newtona Daniela krąży wiele legend i historii. Dzisiaj nie zadajemy sobie pytania, które z nich są prawdziwe, a które to dzieło ludzkiej wyobraźni. Dla nas najważniejszym jest, że człowiek, który znany był jako Jack, całe swoje życie poświęcił produkcji whiskey.

Dzięki temu, że nigdy nie ulegał modom, dzisiaj możemy cieszyć się smakiem Jack Daniel`s Tennessee Whiskey. Dlatego też, kiedy nastaje wrzesień, siadamy z przyjaciółmi w barach i wznosimy toast na urodziny Jacka.

 

Chociaż Jack nigdy nie ujawnił daty swoich urodzin, a jedyne co wiadomo, to że przyszedł na świat we wrześniu, dlatego też mamy okazję do świętowania przez cały miesiąc. Dużo zamieszania jest także wokół roku urodzenia Jacka, bo chociaż na jego pomniku widnieje rok 1850 jako data jego narodzin to jednak w tym roku nie żyła już jego matka, dlatego jest to tylko data umowna , niemożliwa do zrealizowania w rzeczywistości. Możliwe też sam Jack, który był miłośnikiem kobiet utrzymującym kontakty z szeregiem pięknych pań - świadomie ujął sobie kilka lat.

Jednak data urodzin Jacka nie ma istotnego znaczenia. Najważniejsze, że co roku we wrześniu, ludzie w Lynchburgu i w innych częściach świata zbierają się, żeby uczcić urodziny Jaspera Newtona Daniela.

Sądzimy, że Jack byłby dumny, widząc ludzi poświęcających chwilę, by go wspomnieć i wznieść toast jego whiskey. Mogłoby go również rozbawić to, że czynią tak, nie znając dokładnie wrześniowej daty jego urodzin, a w istocie nawet roku, w którym przyszedł na świat.

W tym roku świętując urodziny Jacka możesz wygrać niezapomnianą imprezę urodzinową dla siebie. Wystarczy, że wzniesiesz toast za gentlemana z Lynchburga, a możesz mieć zorganizowane najlepsze urodziny w życiu. Więcej szczegółów na www.urodzinyjacka.pl .

j danielsKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję