Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Fatboy Slim już w czwartek w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego klubowego występu Fatboy Slima w Polsce.

 

W najbliższy czwartek, 10 września autor ,,Rockafeller Skank" wystąpi w ogrodzie klubu ISKRA Pole Mokotowskie w stolicy.

Lista miejsc na całym świecie w których występował Fatboy Slim jest ogromna i obejmuje niemal wszystkie kontynenty - od kulutowej Ibizy, przez Las Vegas, Brazylię aż po Mur Chiński.
Za jego
najsłynniejszy album uchodzi „You`ve Come a Long Way, Baby" z 1998, z którego pochodzą takie hity jak „Right Here, Right Now" czy "Praise You".

Po latach występów, pomiędzy jednym show a kolejnym wciąż znajduje czas, by w zakamarkach studia
pracować nad kolejnymi numerami do swoich setów, jednocześnie genialnych i całkowicie niedorzecznych - takich, jakie mógł stworzyć tylko on.

Jak sam mówi, nie liczy się, ile masz lat, ani jak wyglądasz. Wyznacza nowe granice, testując „datę przydatności" DJa... jednego jesteśmy pewni - ta data jeszcze dla niego nie nastała ;)

Rozpiska godzinowa imprezy przedstawia się następująco:
wejście od 20:30
21:00 - 22:30 3AM
22:30 - 00:00 FATBOY SLIM
00:00 - ... KoVValsky

W sprzedaży dostępne są jeszcze ostatnie wejściówki w cenie 99 PLN (IV pula).

Punkty sprzedaży -> Salony Empik, Media Markt i inne Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa:  www.ekobilet.plwww.illegalbreaks.pl , www.ticketpro.pl,  www.biletomat.pl , www.biletin.pl .

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję