Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Dwie nowości od Avicii`ego.

Zgłoś nadużycie
Słynny szwedzki DJ zaprezentował nam dwa nowe klipy.

 

Zaprezentowane teledyski zostały nagrane do kawałków ,,Pure Grinding" i ,,For A Better Day" promujących nadchodzący, drugi album w karierze Avicii`ego, zatytułowany ,,Stories" , którego premiera została zapowiedziana na 2 października. Ostatnim zaprezentowanym singlem promującym wspomniane wydawnictwo był utwór ,,Waiting For Love", który doskonale radzi sobie na listach przebojów i z każdym dniem zyskuje coraz większą popularność. Jest szansa, że również nowe single powtórzą ten sukces.

To, że klipy do kawałków,,Pure Grinding" i ,,For A Better Day" zostały zaprezentowane w jednym nie jest przypadkiem, tylko ściśle zamierzonym planem, bowiem ,,For A Better Day" jest kontynuacją historii opowiedzianej w ,,Pure Grinding". A o co zobaczymy w klipach? Napad, pościg i rabunek - to pierwsze skojarzenia jakie przychodzą do głowy, a próbując szukać głębszej treści powiemy tylko tyle, że jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Słuchajcie i oglądajcie :

,,Pure Grinding"

 

,,For A Better Day"Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję