Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

John Digweed, Âme, Brodinski i wielu innych jesienią w Prozak 2.0

Zgłoś nadużycie
Krakowski klub Prozak 2.0 ogłosił ramówkę artystów, którzy jesienią rozgrzeją tamtejsze parkiety. Trzeba przyznać, że zapowiada się bardzo ciekawie, a co z tym wszystkim ma wspólnego biały królik – przeczytacie dalej.

 

W gronie ogłoszonych artystów znaleźli się zarówno topowi muzycy jak i prawdziwe perełki, którzy wszyscy zostali połączeni szyldem ,Follow The White Rabbit", bowiem to właśnie imprezy o takiej nazwie będą rozgrzewali zaproszeni goście.

Już we wrześniu w klubie zagoszczą Lehar i Musumeci, specjalizujący się w muzycznej elektronice, znani dzięki takim remiksom jak "Horizon", "IV" czy "Spirit Lights".
Na jesienne występy sygnowane białym królikiem klub Prozak 2.0 zaprosił także duet Hunter/Game. Swoje sety zaprezentują także Ø [Phase] oraz SPEEDY J/ Electric Deluxe.

A już 9 października czeka nas spotkanie z trzecim DJ-em na świecie wg Resident Advisor czyli Âme.
Oczywiście w jesienniej ramówce nie zabrakło także miejsca na kolejne urodziny klubu, które odbędą się 10 listopada, podczas których wystąpi Brodinski.
Kilka dni później - 13 listopada czeka nas kolejna niespodzianka czyli wielki powrót duetu Catz`n`dog, który co prawda kazał dość długo na siebie czekać, ale za to powrócą w wielkim stylu z zupełnie nowym materiałem z kolejnego albumu.
Prawdziwym zaskoczeniem i wielką niespodzianką pozostawioną na końcówkę jesiennego sezonu będzie występ króla proggesive house czyli Johna Digweeda, który zawita do krakowskiego Prozak 2.0 4 grudnia.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję