Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Silent Disco w środku miasta czyli Nocna Masa Imprezowa [relacja]

Zgłoś nadużycie
W sobotę, 12 września przez Warszawę przeszła pierwsza w Polsce Nocna Masa Imprezowa. Niemal tysiąc imprezowiczów ruszyło z pl. Zbawiciela, przez centrum, na drugą stronę Wisły. Szli przez miasto napędzani dźwiękami setów granych przez światowych DJ`ów. A wszystko to w formule silent disco – czyli przez słuchawki. Sponsorem wydarzenia była marka Desperados Nocturno.

 

 

Imprezowy tłum tanecznym krokiem szedł ulicami Warszawy w rytm setów Johna Digweeda i Agorii. DJ`e grali na żywo, na mobilnej platformie, która jechała na czele Masy, a ich muzyka transmitowana była przez fale radiowe. Każdy z uczestników Masy wyposażony był w odbiornik i słuchawki, dzięki temu uliczny koncert mógł podążać przez miasto nie zakłócając spokoju innym.
Przed północą imprezowicze dotarli na afterparty do Plażowej, gdzie obok Digweeda i Agorii, zagrali też Bshosa i Juniore.
Nocna Masa Imprezowa pokazała, że nocą miasto żyje dzięki energii młodych ludzi. To oni zasilają je swoim imprezowym zapałem. Razem z Desperadosem Nocturno imprezowicze rozkręcili miasto nocą!

Poniżej kilka fotek z wydarzenia. Pełną galerię zdjęć z imprezy znajdziecie na naszej stronie pod adresem: http://www.warszawa.klubowa.pl/galeria,48783,Nocna_Masa_Imprezowa.html

agoria

1

2

bshosa

digweed

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję