Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Disclosure ujawniają wspólny utwór z Lorde.

Zgłoś nadużycie
W ostatnich dniach duet Disclosure nie daje o sobie zapomnieć. Na dzień przed premierą swojego kolejnego albumu bracia Lawrence przedstawili najbardziej wyczekiwany utwór pochodzący z tego krążka nagrany razem z Lorde.

 

 

Zaprezentowany utwór nosi tytuł ,,Magnets" i pochodzi z najnowszego krążka Disclosure ,,Caracal", którego premiera odbędzie się już jutro (25 września).Jest to czwarty spośród ujawnionych kawałków jakie znajdą się na tej płycie. Wcześniej mieliśmy już okazję poznać takie utwory jak ,,Jaded", ,,Holding On" czy ,,Omen".
Utwór został nagrany z młodą, choć bardzo popularną już wokalistką Lorde znaną nam z przeboju ,,Royals" czy piosenki do Igrzysk Śmierci: W Pierścieniu Ognia.
A jak wokalnie prezentuje się najnowszy kawałek od Disclosure? Trzeba przyznać, że charakterystyczny głos Lorde doskonale zgrywa się z elektroniczną muzyką w wykonaniu braci Lawrence.
Posłuchajcie sami:Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję