Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Sam Smith prezentuje klip do Bonda.

Zgłoś nadużycie
Muzyk zaprezentował klip towarzyszący utworowi nagranemu do kolejnej części przygód Jamesa Bonda ,,Spectre”.

 

 

W klipie zobaczymy nie tylko sceny z Samem Smithem w roli głównej ale również fragmenty filmu, który trafi do polskich kin 6 listopada. ,,Writing`s On The Wall" jest pierwszą w historii piosenką nagraną do przygód Jamesa Bonda, która trafiła na szczyty list przebojów a Sam Smith ma szansę zgarnąć Oskara.
Radości z docenienia jego twórczości nie kryje sam muzyk, który na Facebooku napisał ,,Czuję się tak, jakby to był sen. Dostąpienie zaszczytu, jakim jest nagranie utworu do Bonda to jedno, ale fakt, że to pierwsza piosenka, jaka triumfuje na listach przebojów w historii kawałków do tej serii filmów, to zupełnie co innego! Dziękuję wszystkim, którzy przesłuchali i kupili w tym tygodniu Writing`s on the Wall. Mogę już chyba spokojnie powiedzieć, że utwór wam się spodobał". No i właśnie co do podobania się utworu zdania internautów są bardzo podzielone, bowiem są tacy, którzy zachwycają się utworem i go doceniają ale są też i tacy, którzy go krytykują i zarzucają mu słynną już teorię, że utwór powstał w zaledwie 20 minut, twierdząc, że to doskonale słychać.
Klip do ,,Writing`s On The Wall" możecie zobaczyć poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję