Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Greg Dulli w Polsce!

Zgłoś nadużycie
Greg Dulli wspólnie ze swoim zespołem podczas występu zatytułowanego "An Eveving With Greg Dulli" zaprezentuje zestaw utworów obejmujących całą karierę oraz kilka premierowych kompozycji.

 

Greg Dulli to jedna z najważniejszych postaci amerykańskiego niezależnego rocka. Od blisko trzech dekad - choć z kilkuletnimi przerwami - przewodzi formacji The Afghan Whigs, która od początku wyróżniali się wśród współczesnych sobie grup dziką, porywającą mieszanką hard rocka, klasycznego soulu i dręczących Dulli`ego obsesji. W 2014 roku formacja powróciła premierowym materiałem „Do The Beast", wystąpiła na Open`erze i zagrała dwa klubowe koncerty w Warszawie i Krakowie.

Pod koniec lat 90-tych, równolegle ze zmierzchem The Afghan Whigs, Dulli powołał do życia The Twilight Singers. Jest również trzeci, już nieistniejący projekt, w który Dulli zaangażował się na 100% - The Gutter Twins. Duet tworzony wspólnie z Markiem Laneganem był chyba „najciemniejszym" obliczem Dulli`ego.

18 lutego 2016 roku w warszawskiej Stodole usłyszymy przekrojowy materiał każdego z zespołów oraz kilka premierowych kompozycji, w tym zupełnie nowy singiel „A Crime". Gościem specjalnym wydarzenia będzie Manuel Agnelli, wokalista legendarnej włoskiej grupy Afterhours.

Bilety na koncert „An Evening With Greg Dulli" w cenie 98 PLN trafią do sprzedaży 23 października.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję