Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Novika w duecie z Pete Grace.

Zgłoś nadużycie
Novika Collabs - odsłona pierwsza: Pete Grace "Can`t Resist".

 

Noviki chyba nie trzeba dzisiaj nikomu przedstawiać i od długiego czasu wiadomo już, że jej działalność klubowa to jedna wielka kolaboracja.

Pete Grace to poznański DJ i producent, którego EP-ka "The Way You Taste" ukazała się w barwach legendarnej berlińskiej wytwórni Sonar Kollektiv. Występował obok tak szanowanych gwiazd jak Oliver Koletzki, Robert Owens, Claptone czy Stee Downes. Dał się też poznać publiczności Beat Stage podczas ostatniej edycji Open`er Festival. Znawca i zagorzały promotor wysublimowanych elektronicznych dźwięków, oddany w szczególności deep house, co wyraźnie słychać w "Can`t Resist" nagranym z NOVIKĄ.
W zrealizowanym przez ekipę SuperFi Video 2015 teledysku do "Can`t Resist" dzieje się więcej niż widać na pierwszy rzut oka. To oniryczny i pełen subtelnych emocji obraz poszukiwań upragnionej równowagi, w klimacie, któremu trudno nie ulec.


"Can`t Resist" to zapowiedź EP-ki "NOVIKA COLLABS", której premiera planowana jest jeszcze tej jesieni pod szyldem OTAKE Records, wytwórni prowadzonej przez dj`a i producenta Piotra Bejnara. Przed NOVIKĄ bardzo intensywny czas, pomiędzy występami klubowymi u boku Mr.Lexa i audycjami w radiowej Czwórce, zaczęła już pracę nad nową płytą zaplanowaną na 2016.

Tymczasem już w ten weekend pierwsza odsłona projektu "NOVIKA COLLABS" na żywo! 
NOVICE towarzyszyć będą Mr.Lex, iRobot, Rawski i oczywiście współautor "Can`t Resist" Pete Grace!
Wszystko to w ramach tegorocznej edycji Warsaw Music Week w najbliższy piątek, 23.10 w klubie festiwalowym: Lab The Live Act Bar!

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję