Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Macklemore & Ryan Lewis z koncertem w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Duet Macklemore & Ryan Lewis w przyszłym roku zagra koncert w naszym kraju.

 

Koncert odbędzie się 18 marca 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie i będzie częścią największej trasy koncertowej tego duetu po Europie od 2013 roku, kiedy to artyści również odwiedzili Polskę występując na warszawskim Torwarze.

Już wkrótce ukaże się nowa płyta od tego duetu, którą jak do tej pory promują dwa kawałki: ,,Downtown", który został uhonorowany tegoroczną nagrodą MTV EMA za najlepszy teledysk oraz liryczny kawałek ,,Growing Up (Sloane`s Song)" z gościnnym udziałem Eda Sheerana, dedykowany małej córeczce Macklemore`a.

Jako support na koncercie wystąpią Raury oraz XP .

Bilety na koncert będą dostępne w przedsprzedaży na stronie artystów od środy - 28 października, natomiast od 30 października na stronach go-ahead.pl, biletomat.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, ebilet.pl oraz w sklepach sieci EMPiK, Saturn oraz Media Markt.

Zgodnie z życzeniem artystów, każde 5 złotych ze sprzedaży biletów zostanie przekazane na cele charytatywne dla organizacji Partners In Health, Equal Justice Initiative, Youth Speaks oraz 30/30 Project.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję