Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Zostań najlepszym barmanem z ABSOLUT Shake It Up.

Zgłoś nadużycie
Absolut Shake It Up 2015 – to już piąta edycja dużego programu edukacyjnego Wyborowa Pernod Ricard. Pod parasolem marki Absolut Vodka barmani z całej Polski mają okazję spotkać najlepszych ekspertów z całego świata, wziąć udział w rozbudowanych warsztatach edukacyjnych, sprawdzić się w teorii wiedzy oraz praktyce barmańskiej.

 


W tym roku odbywa się już piąta edycja tego konkursu barmańskiego. W tym roku zwycięzcy Shake It Up w nagrodę dostaną szansę zmierzenia się z najlepszymi z całego świata podczas globalnych finałów Absolut Invite w Szwecji wiosną 2016.
Shake It Up od tegorocznej piątej edycji staje się - w swojej części konkursowej - konkursem
dla duetów czy tez zespołów barmańskich. Absolut głęboko wierzy, że siła barmaństwa leży w sile indywidualności, które tworzą zespoły. Stąd decyzja o stworzeniu dużego programu edukacyjnego oraz konkursu dla zespołów barmańskich. Całość w duchu Absolut Invite.

Rekrutacja
Reguły gry, jak zwykle, są jasne i proste - film. Aby dostać się do Absolut Shake It Up, barmani muszą nagrać krótki, maksymalnie trzyminutowy film na temat swojej impresji klasycznego koktajlu, jakim jest Sour - Absolut Sour. W tym roku jednak to już nie są indywidualne filmy - w rekrutacji teraz biorą udział tylko zgłoszenia zespołowe - duety barmańskie.
Rekrutacja rozpoczęła się 1 października i trwa do 9 listopada. Odbywa się ona poprzez stronę internetową www.absolutwodka.pl/shakeitup, gdzie znajduje się formularz z możliwością przesłania filmu lub linku, jako elementu zgłoszenia.

Na finał, który odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2015 w Warszawie zostanie zaproszonych 25 zespołów barmańskich czyli 50 najlepszych.
Wyboru dokona komisja, w skład której wchodzą zwycięzcy z ubiegłych lat - Maciek Szymański oraz Kacper Parchotiuk, a także Jacek Sosin i Maciek Starosolski.

Zadania
Podczas finałów oprócz programu edukacyjnego dla barmanów będą przygotowane
cztery zadania barmańskie do wykonania. Oceniać je będzie pięcioosobowe jury.

Shake It Up i Absolut Invite 2015 - po raz pierwszy razem w Polsce dedykowane polskim barmanom - to szansa na zmierzenie się z najlepszymi z branży tak na arenie lokalnej, jak i międzynarodowej.

 

Więcej aktualnych informacji, filmów, zdjęć i wspomnień, a także sylwetki jurorów znajdziecie
na fanpage`u Shake It Up - https://www.facebook.com/absolutshakeitup oraz stronie internetowej wódki Absolut - www.absolutwodka.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję