Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Sia zapowiada nowy teledysk.

Zgłoś nadużycie
Artystka po raz kolejny zapowiada premierę klipu do ,,Alive” ujawniając kolejne szczegóły.

 

 

Sia ujawniła kolejne wideo ujawniające coraz więcej szczegółów numeru ,,Alive", który promuje najnowsze wydawnictwo tej artystki zatytułowane ,,This Is Acting". Przypomijmy, że jest to już trzecia odsłona dotycząca tego utworu. W pierwszej mogliśmy usłyszeć wersję audio tego numeru, drugą odsłoną buło lyric video, dzisiaj natomiast dostajemy film ujawniający (co prawda nieco tajemniczo - jak to zazwyczaj bywa w zapowiedziach) to co zobaczymy w klipie.
I tak w zwiastunie możemy zobaczyć i wywnioskować, że po raz kolejny w klipie zostanie wykorzystany charakterystyczny już dla Sii motyw peruki, która jednak tym razem nie jest cała biała a zastąpi ją czarno-biała. Kolejnym motywem w tej zapowiedzi, pozostawiającym spore pole do popisu naszej wyobraźni jest dziecko siedzące pośrodku opuszczonego pomieszczenia a właściwie gruzowiska w pozycji buddyjskiego mnicha.
Zobaczcie sami i spróbujcie odgadnąć co autor miał na myśli ;)Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję