Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Poznaj miodowego Jack`a w gronie przyjaciół.

Zgłoś nadużycie
Jack Daniel`s Tennessee Honey to wyjątkowe połączenie oryginalnej whiskey Jack Daniel`s i odrobiny miodu. Ma charakterystyczny łagodny smak i typową dla Jack`a gładkość. Podkreśli wyjątkową atmosferę spotkań w gronie przyjaciół.

 

Kiedy zbliżają się imieniny lub urodziny, gdy chcesz uczcić ważną chwilę w swoim życiu - warto pamiętać o swoich przyjaciołach. W takich momentach doskonale sprawdzi się Jack Daniel`s Tennessee Honey. Miodowy Jack wyśmienicie smakuje w wielu wariantach: jako zmrożony shot, drink na lodzie, drink z sokiem jabłkowym lub tonikiem, które podkreślą smak alkoholu. Zawsze jednak najważniejsza jest zasada - tak samo ważne jest to, co świętujesz, jak i to z kim spędzasz wyjątkowy czas.

Jeśli nie znasz jeszcze smaku miodowego Jack`a, to tej jesieni w wybranych lokalach masz niepowtarzalną okazję spróbować Jack Daniel`s Tennessee Honey w trakcie specjalnych akcji degustacyjnych. Nie czekaj. Weź ze sobą przyjaciół i miodowego Jack`a.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję