Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wiz Khalifa na Open`erze.

Zgłoś nadużycie
Jeden z najpopularniejszych raperów dołączył do składu Open`era.

 

Można powiedzieć, że Wiz Khalifa mijający rok z pewnością może zaliczyć do tych udanych za sprawą sukcesów które odniósł. Jednym z elementów wspomnianego sukcesu jest m.in nagrany klip do singla ,,See You Again", który został odtworzony na YouTube ponad miliard razy a sam kawałek stał się jednym z największych hitów 2015 roku.

To zresztą nie pierwszy przypadek, kiedy Wiz tak znacząco dominuje, nie tylko w amerykańskim hip hopie.  Wspomnijmy tylko singlowe przeboje: „Say Yeah", współpracę ze Snoop Doggiem przy „Young, Wild & Free", czy hołd dla jego rodzinnego miasta - „Black And Yellow". Pittsburgh także uhonorował swojego najsłynniejszego rapującego obywatela, ustanawiając  12 grudnia 2012 dniem Wiz Khalify. 

Niedawno Wiz Khalifa opublikował track „King Of Everything", który może być zapowiedzią szóstego albumu studyjnego, zatytułowanego „Rolling Papers 2: The Weed Album", planowanego na 2016 rok i ogłasza letnie, festiwalowe koncerty - w tym także ten na na Open`erze!

Wiz Khalifa wystąpi na Open`erze 1 lipca.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję