Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Polskie festiwale z szansą na European Festival Awards.

Zgłoś nadużycie
Trzy polskie festiwale znalazły się w finale konkursu European Festival Awards.

 

Na liście nominowanych znalazły się Tauron Nowa Muzyka, który ma szansę zdobyć nagrodę w kategorii najlepszy mały festiwal, Off Festival nominowany w kategorii festiwalu szczególnie dbającego o środowisko naturalne oraz Kraków Live Festival nominowany jako najlepszy nowy festiwal.

Pośród konkurentów polskich festiwali znalazły się takie europejskie festiwale jak m.in. Amsterdam Woods Festival, niemiecki Happiness Festival, czy belgijski Ieper Hardcore Fest.

Organizatorzy festiwali nie kryją zadowolenia z otrzymanych nominacji m.in. Artur Rojek, dyrektor artystyczny Off Festivalu, który mówi o wyróżnieniu w następujących słowach:
,,Bardzo się cieszę z tej nominacji. To konsekwencja wielu działań, które podjęliśmy kilka lat temu i za które otrzymaliśmy już europejską nagrodę Green`n`Cleen Award w 2013 roku. Staramy się dbać o to, by festiwal odbywał się ze szczególnym poszanowaniem dla ludzi i środowiska. Duże podziękowania należą się miastu Katowice, które w tym względzie bardzo nas wspiera. Cieszę się z nominacji do Green Operations Award równie z tego względu, że to kolejny krok do walki ze stereotypami na temat Śląska, który jeśli go bliżej poznać, okazuje się bardzo pięknym i zielonym regionem".

Trzymamy kciuki z polskie festiwale i mamy nadzieję, że otrzymają wyróżnienia.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję