Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Sunrise Festival 2016 ujawnia pierwsze szczegóły.

Zgłoś nadużycie
Jeden z największych festiwali z muzyką klubową w Polsce ujawnia pierwsze szczegóły przyszłorocznej imprezy.

 

Sunrise Festival jest zarówno jednym z największych jak i jednym z cieszących się największą popularnością festiwali z muzyką klubową w Polsce przyciągającym każdego roku do Kołobrzegu tysiące fanów.

Zapewne tak samo będzie i podczas najbliższej edycji, która jak ujawniono odbędzie się w dniach 22-25 lipca 2016 roku. Niestety jak na razie żadne szczegóły na temat mających wystąpić tam gwiazd nie zostały ujawnione,jednak biorąc pod uwagę, że w poprzednich latach mieliśmy okazję gościć takich artystów jak David Guetta, Armin Van Buuren, Tiesto czy Sander van Doorn także i teraz możemy spodziewać się niespodzianek.

Sprzedaż biletów na Sunrise Festival rozpocznie się 1 marca 2016 roku natomiast ich ceny nie są jeszcze znane. Podczas edycji w 2015 roku bilety kosztowały od 109 d0 139 zł, natomiast te do strefy VIP można było nabyć w cenie 500 - 600 zł.

A teraz jeszcze małe przypomnienie tego jak bawiliście się podczas Sunrise Festival 2015.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję