Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Zamilska zapowiada nowy album.

Zgłoś nadużycie
Artystka zapowiada wydanie swojego drugiego albumu.

 

Natalia Zamilska swoją karierę muzyczną rozwinęła w błyskawicznym tempie, rzecz można nawet, że szturmem wdarła się do świata elektroniki i to nie tylko na scenie polskiej, ale również światowej. Taki sukces zapewnił jej pierwszy wydany album ,,Untune", który dał jej miejsce w czołówkach list przebojów.
Teraz otrzymujemy zapowiedź kolejnego albumu tej artystki, który będzie nosił tytuł ,,Undone". Chociaż przedstawiony teaser to zaledwie 30-sekundowy film, nie pozostawia on jednak wątpliowości, że nowy album Zamilskiej będzie równie dobry, jak poprzedni niosąc ze sobą sporą dawkę energii oraz nieco orientalnych brzmień. Najlepszym podsumowaniem tego czego należy się spodziewać po albumie ,,Undone" jest zdanie kończące filmik ,,When you think of me, you should think of fire". Premiera nowego albumu została zapowiedziana już na luty przyszłego roku.

Tymczasem zobaczcie zapowiedź tego albumu.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję