Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowe gwiazdy Przystanku Woodstock

Zgłoś nadużycie
Poznaliśmy dwie kolejne gwiazdy, które pojawią się podczas najbliższej edycji Przystanku Woodstock.

 

Tym razem do festiwalowego składu dołączyła Tarja Turunen oraz Blade Loki.

Tarja Turunen dała się poznać światu dzięki swojej przygodzie muzycznej z zespołem Nigtwish. Po 10 latach wspólnej pracy z zespołem ich drogi się rozeszły, Tarja opuściła zespół i rozpoczęła karierę solową, która do tej pory zaowocowała pięcioma albumami, spośród których ten sostani zatytułowany " Ave Maria en Plein Air" został wydany w tym roku.

Kolejną gwiazdą, która poszerza dzisiaj skład Przystanku Woodstocku jest zespół Blade Loki, który dał się już doskonale poznać na polskiej scenie alternatywnej za sprawą swojej 20-letniej działalności. W swojej twórczości zespół doskonale łączy dużą energię, która momentalnie uderza do głowy z tekstami zaangażowanymi społecznie co w ostateczności z połączeniem doskonałym wokalem Agaty Polic oraz towarzystwem instrumentów dętych daje wrażenie, że na scenie widzimy swego rodzaju nieposkromiony żywioł.

Przystanek Woodstock 2016 odbędzie się w dniach 14-16 lipca, tradycyjnie już w Kostrzynie nad Odrą.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję