Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Kolejne nowości w sprawie albumu Rihanny.

Zgłoś nadużycie
Znamy przyczynę opóźnień w premierze albumu.

 

Wielu fanów w dalszym ciągu z utęsknieniem wypatruje dnia premiery najnowszego albumu artystki, który według wcześniejszych doniesień miał ukazać się w listopadzie, później termin ten został wydłużony do Świąt Bożego Narodzenia, z czego jak widać także nic nie wyszło bo albumu ,,Anti" jak nie było tak nie ma.

Twórca piosenek, które znajdą się na krążku - Glass John twierdzi, że powodem opóźnień w pracach nad krążkiem jest Travis Scott - prywatnie chłopak Rihanny, który jest również współproducentem materiału i podobno podczas prac w studio poświęca mnóstwo czasu nieustannemu ulepszaniu piosenek a swoje pomysły przekazuje artystce przekonując ją, że płyta nie jest jeszcze wystarczająco dobra.

Miejmy nadzieję, że już niebawem doczekamy się premiery albumu i rzeczywiście będzie on dopieszczony w najdrobniejszych szczegółach, co wynagrodzi fanom tak długie oczekiwanie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję