Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Największe koncerty 2016 roku w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Rozpoczęty kilka dni temu, 2016 rok zapowiada się pod względem koncertów w Polsce bardzo interesująco. Zobaczcie jakich gwiazd możecie spodziewać w naszym kraju w tym roku.

 

Swój koncert w Polsce i to już niebawem potwierdziła Ellie Goulding, która wystąpi 23 stycznia na warszawskim Torwarze i będzie promować swój kolejny studyjny krążek ,,Delirium".

Luty również rozpocznie nam się pod znakiem dużych koncertów, bowiem już 2 lutego w łódzkiej Atlas Arenie wystąpi grupa Imagine Dragons - twórcy hitów "Radioactive", "Demons" oraz "On Top of The World". Grupa przyjedzie do naszego kraju promować swój ostatni album "Smoke + Mirrors".

Prezent walentynkowy swoim fanom w Polsce zrobi grupa Disclosure, która 13 lutego na warszawskim Torwarze zagra koncert podczas którego będzie promować swój najnowszy album ,,Caracal", który jest pełen potencjalnych hitów.

O swoich fanach w naszym kraju nie zapomniała także grupa Hurts, która zagra aż dwa koncerty - 28 lutego w Poznaniu w Hali MTP2  i 14 marca na warszawskim Torwarze.

Iście koncertowo w naszym kraju zapowiada się marzec, w trakcie którego gościć będziemy również grupę Years & Years, która zagra 15 marca na warszawskim Torwarze oraz duet Macklemore & Ryan Lewis, który wystąpi 18 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

Kwiecień przyniesie nam występy takich gwiazd jak Mariah Carey (11 kwietnia - Kraków - Tauron Arena) oraz Adam Lambert (30 kwietnia - Warszawa - Torwar).

Swój występ w 2016 roku w Polsce potwierdziła też Rihanna, która zagra koncert 6 sierpnia na Narodowym.

Wśród wielkich koncertów 2016 roku nie mogło zabraknąć także występu Justina Biebera, który z pewnością po raz kolejny wzbudzi ogromne emocje u rzeszy nastoletnich fanek.

 

Nie zapominajmy również, że w 2016 roku czekają nas w okresie letnim również festiwale, które także goszczą wiele znanych artystów a sezon festiwalowych ogłoszeń już niebawem ruszy na dobre, zatem czekamy na kolejne ogłoszenia występów:)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję