Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Dimitri Vegas & Like Mike numerem 1 na liście Billboardu.

Zgłoś nadużycie
Zwycięzcy tegorocznego rankingu TOP 100 DJ MAG – Dimitri Vegas & Like Mike prezentują swój najnowszy singiel „Higher Place”! Numer nagrany został przy współpracy z laureatem Grammy, właścicielem czarującego wokalu - Ne-Yo.

 

Utwór był najczęściej szukaną piosenką w aplikacji Shazam podczas festiwalu Tomorrowland 2015 i spędził już 5 tygodni jako #1 na belgijskich listach przebojów. Od czasu premieryna EDC Las Vegas, gdy Ne-Yo dołączył do DJskiego duetu na scenie, singiel ma 1,5 mln odtworzeń na Spotify. Oficjalny teledysk został obejrzany ponad 10 mln razy, co pokazuje jak szeroki zasięg ma talent Dimitriego Vegas, Like Mike`a i Ne-Yo. Panowie udowadniają, że siła prawdziwej muzyki jest nieograniczona. Podczas największych festiwali takich jak SummerFestival, Tomorrowland czy BBC Radio 1 in Ibiza fani śpiewali razem z artystami. Przygotujcie się, na podróż do „Higher Place"!

Singiel wspiął się na #1 na Billboard Dance Club Chart!Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję