Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowe utwory od polskich artystów Red Bull Music Academy

Zgłoś nadużycie
Absolwent Red Bull Musci Academy – Naphta oraz dwóch uczestników Red Bull Music Academy Bass Camp – Czarny HIFI oraz Michał Lewicki, prezentują swoje najnowsze produkcje. O tym, jaki wpływ na muzyczny rozwój ma udział w Red Bull Music Academy i jak się do niej dostać, będzie można dowiedzieć się podczas dwóch infosesji – 20 lutego we Wrocławiu i 5 marca w Sopocie.

 

Trwa okres aplikacji na tegoroczną Red Bull Music Academy w Montrealu. 20 lutego we Wrocławiu odbędzie się pierwsza infosesja z Doc Daneeką, en2akiem i Naphtą, a 5 marca w Sopocie gościć będzie Makoto z Deeizmem, Danielem Drumzem, Eltronem Johnem i Kixnarem. W trakcie spotkań muzycy opowiedzą o tym, jak znaleźć się w gronie artystów wybranych do udziału w Red Bull Music Academy, jak wygląda typowy dzień z życia uczestnika i jak współpracuje się z muzycznymi legendami. Tymczasem polscy artyści związani z Red Bull Music Academy opublikowali swoje nowe utwory.

ZAPOWIEDŹ DEBIUTANCKIEGO ALBUMU NAPHTY
Pierwszy z nich to produkcja absolwenta Red Bull Music Academy 2011 - Naphty. Kawałek "Arrival/Contraptions/Ancient Perils" zapowiada jego debiutancki album, "7th Expedition", który ukaże się nakładem wytwórni Transatlantyk na początku marca. Wrocławski producent po winylowych epkach wydawanych w szwedzkich (Studio Barnhus, OMENA) i rodzimych (Transatlantyk, Father & Son Records And Tapes) wytwórniach, proponuje dłuższą podróż w towarzystwie muzyków z całego świata. W premierowym utworze gościnnie udziela się Marek Pędziwiatr z Night Marks Electric Trio i Electro-Acoustic Beat Sessions, który gra na flecie i organach voxa. "Arrival/Contraptions/Ancient Perils" to wyprawa przez afro beat, jazz i house, szalona epopeja o walce z własnymi słabościami i zagrożeniami towarzyszącymi każdej przygodzie. 

MICHAŁ LEWICKI REMIKSUJE CZARNEGO HIFI
Kolejny utwór, to wynik współpracy dwóch uczestników Red Bull Music Academy Bass Camp. Michał Lewicki, znany także jako Deam i Adem, zremiksował utwór Czarnego HIFI. "W oryginale nie było żadnej perkusji, byłem bardzo ciekaw, jak brzmi ten numer w bardziej studyjnych warunkach. Decyzję o remiksie podjąłem, słysząc wokal Izy Kowalewskiej - jest świetnie nagrany" - mówi Michał.

Obydwu utworów można odsłuchać poniżej.

TRWA REKRUTACJA DO RED BULL MUSIC ACADEMY
Celem Red Bull Music Academy jest promowanie innowacji i kreatywności w muzyce. Od 1998 r. Akademia każdego roku gości w innym mieście, aby umożliwić spotkanie starannie wyselekcjonowanej grupy muzyków z całego świata. Biorą oni udział w kameralnych sesjach wykładowych z pionierami światowej sceny muzycznej oraz wspólnie tworzą muzykę w najlepszych studiach nagraniowych. Tegoroczna edycja Red Bull Music Academy odbędzie się w Montrealu.

Do udziału w tym globalnym, muzycznym laboratorium, zgłaszać mogą się producenci, wokaliści, beatmakerzy, instrumentaliści i DJ-e z całego świata. Aby wziąć udział w Red Bull Music Academy należy do 7 marca wysłać wypełniony formularz aplikacyjny wraz z płytą CD z nagranym materiałem kandydata. Formularz zgłoszeniowy oraz informacje o rekrutacji można znaleźć na stronie: apply.redbullmusicacademy.com

 

20.02.2016 (sobota), Wrocław
miejsce: Tony, Plac Orląt Lwowskich 20c
godzina 20:00 - Red Bull Music Academy Session - DOC DANEEKA, NAPHTA, EN2AK
wstęp wolny

miejsce: Das Lokal, Plac Solidarności 1;
godzina 22:00 - Red Bull Music Academy Club Night
wstęp: osoby z opaskami po infosesji - wstęp wolny; 10 zł (do północy z listy fb); 15 zł (bez listy fb i po północy)

05.03.2016 (sobota), Sopot
miejsce: Sfinks 700, Mamuszki 1
godzina 20:00 - Red Bull Music Academy Session - MAKOTO, ELTRON JOHN
wstęp wolny

godz. 22:00 - Red Bull Music Academy Club Night
wstęp: 10 zł (osoby z opaskami po info sesji); 25 zł (bez opaski)
main: MAKOTO & DEEIZM / ROS / DIA / SATL
fontanna: KIXNARE / DANIEL DRUMZ / ELTRON JOHN / BENITO / ADAM FAZ

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję