Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Red Bull Music Academy Club Night już w sobotę

Zgłoś nadużycie
W najbliższą sobotę 20 lutego we wrocławskim Das Lokalu zagrają absolwenci Red Bull Music Academy: Doc Daneeka oraz dwóch polskich producentów: Naphta, en2ak. Start imprezy o 22:00. Wcześniej w TONACH wszyscy trzej opowiedzą o trwającej aplikacji do Red Bull Music Academy, podczas której wyłoniony zostanie artysta reprezentujący Polskę w tegorocznej edycji Akademii w Montrealu.

 

Doc Daneeka to maestro melodyjnych deepowych brzmień, z domieszką dubtechno. Sprawnie porusza się po gatunkach, takichj jak garage, house, czy UK funky. Znany jest m.in. ze współpracy z Benjaminem Damage, z którym wydał singiel ,,Creeper / Infamous" w legendarnej wytwórni 50Weapons, a rok później pełen album ,,They!Live". Sam jest właścicielem wytwórni Ten Thousand Yen, dla której wydawali min. xxxy czy Julio Bashmore.

W tym tygodniu Doc Daneeka zagra w Das Lokalu, gdzie wystąpi również dwóch wrocławskich producentów i DJ`ów: Naphta oraz en2ak. Pierwszy z nich niedawno zaprezentował utwór "Arrival/Contraptions/Ancient Perils" zapowiadający jego debiutancki album. Premierowy kawałek to wyprawa przez afro beat, jazz i house.
Drugi z nich - en2ak - to przedstawiciel wytwórni U Know Me i połowa duetu. Jego muzyka, to nie tylko złożone zgodnie z aktualnymi światowymi trendami, energetyczne bity, to przede wszystkim wiele wyrafinowanych muzycznych smakołyków. Producent trzyma się z dala od schematycznych podziałów perkusyjnych i nieskomplikowanych melodyjek, a jego solowy materiał ma niezaprzeczalnie charakter ornamentalny.

Co łączy tych trzech producentów? Wszyscy są absolwentami Red Bull Music Academy. O przeżyciu, jakim jest udział w Akademii oraz jak się do niej dostać opowiedzą przed imprezą, podczas infosesji w TONACH.

18. edycja Red Bull Music Academy zawita jesienią w Montrealu, gdzie przez miesiąc odbywać się będą warsztaty, sesje studyjne, koncerty i imprezy. Najbardziej kreatywni debiutanci wspólnie z legendarnymi twórcami, poszukiwać będą nowych kierunków rozwoju muzyki. Adepci z całego świata mogą zgłaszać się do udziału w Akademii od 18 stycznia. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 7 marca 2016 r. Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie apply.redbullmusicacademy.com/#

20.02.2016 (sobota), Wrocław
g. 20:00 - Red Bull Music Academy Session, TONY, wstęp wolny
g. 22:00 - Red Bull Music Academy Club Night, Das Lokal:
osoby z opaskami po infosesji - wstęp wolny
10 zł do północy z listy Facebook
15 zł bez listy Facebook / po 24:00

Więcej informacji:
redbull.pl/muzyka
redbullmusicacademy.com

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję